Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Субота, 21.04.2018, 23:12

Субота, 21.04.2018, 23:12

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2013 » Лютий » 11 » Штефан Фюле назвав умови підписання угоди про асоціацію з ЄС
13:02
Штефан Фюле назвав умови підписання угоди про асоціацію з ЄС
 
Штефан Фюле - комісар ЄС
Комісар ЄС з розширення Європейського Союзу і європейської політики сусідства Штефан Фюле під час зустрічі з викладачами та студентами НАУКМА нагадав умови, за яких Україна у листопаді зможе підписати угоду про асоціацію з ЄС, повідомляє Тиждень.ua. «Я бачу Україну заможною, об’єднаною, сучасною та інтегрованою у європейську сім’ю країною, що шанує наші спільні цінності. Однак це є чимось більшим, ніж просто візією. Перспективи просування далі є абсолютно реальними. І вони міцно ґрунтуються на важкій роботі, та веденні активної дипломатичної діяльності», - сказав єврокомісар.
 
Він відзначив три важливі причини в євроінтеграції України. «Причина перша – в грудні минулого року 27 міністрів закордонних справ країн-членів ЄС ініціювали процес підписання угоди про асоціацію, включно з положеннями про створення глибокої та всеосяжної зони вільної торгівлі, яка може бути підписано навіть до саміту Східного партнерства, що відбудеться у Вільнюсі в листопаді цього року. Однак це станеться у разі, якщо Україна продемонструє рішучі дії та відчутний прогрес у виконанні критеріїв що стосуються таких питань:
 
- подальшої роботи з усунення недоліків парламентських виборів, які відбулися у жовтні минулого року (як і обмеження у праві голосу своїх громадян за кордоном - ред.);
- розв’язанні проблеми застосування вибіркового правосуддя та перешкоджання повторному виникненню подібних ситуацій;
- прогрес у впровадженні реформ, визначених та спільно погоджених Порядком денним асоціації Україна-ЄС;
- особливу увагу слід приділити реформам у сфері судових системи, органів правового порядку, поваги до верховенства права та прав людини як з боку держави так і з боку працівників правового порядку, боротьбі проти корупції, а також підвищенню участі громадян у процесі ухвалення державних рішень», - сказав єврокомісар.
 
«Друге, під час нещодавньої зустрічі, що відбулась 7 лютого (з представника кабінету міністрів – Ред.) я відчув бажання створити належні обставини для просування в імплементації цих критеріїв», - сказав Фюле.
 
«Третє, під час цієї зустрічі у Верховній Раді я відчув міжпартійне зобов’язання просуватися у напрямі розбудови політичної асоціації та поглиблення політичної інтеграції з ЄС – процесів, що користуватимуться пильною увагою та підтримкою українського народу та громадянського суспільства», - підсумував він.
 
Фюле назвав Азарову крайній термін виконання умов ЄС
 
Листопад 2013 року є крайнім терміном для виконання Україною умов, необхідних для підписання Угоди про асоціацію на саміті Східного партнерства у Вільнюсі. Про це на прес-конференції за підсумками зустрічі з членами українського уряду заявив європейський комісар з питань розширення і Європейської політики сусідства Штефан Фюле.
 
"Що стосується термінів, то вони чітко зрозумілі – це листопад 2013 року. Я сказав про те, що таких термінів, як грудень 2013 року або січень 2014 року не існує", - сказав Фюле.
 
Як повідомлялось, раніше в розмові із прем'єром Миколою Азаровим Фюле заявив, що Україна повинна дати ЄС чіткий сигнал, що готова до виконання вимог Союзу й здійснення реформ, необхідних для підписання Угоди про асоціацію.
 
"Треба також пам'ятати, що ми не можемо чекати: вікно можливостей відкрите зараз", - наголосив єврокомісар. У відповідь Азаров пояснив, що Україна та Європейський Союз перебувають за кілька кроків від підписання Угоди про асоціацію. Також Азаров запевняв Фюле, що курс України на євроінтеграцію незмінний. За словами Азарова уряд «робить активні дії для можливості підписання Угоди про асоціацію з ЄС».
 
Єврокомісар Фюле: Митний союз позбавляє своїх учасників суверенітету
 
Для України є можливості брати участь у конкретних положеннях Митного союзу, що не суперечать зобов'язанням, що випливають з Угоди про асоціацію. Про це в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна» заявив європейський комісар із питань розширення та європейської політики сусідства Штефан Фюле напередодні свого візиту в Україну.

«Ні в кого не повинно бути сумнівів у тому, що в інтересах і України, і Брюсселя мати добрі відносини з сусідами, включаючи Росію. Хороші відносини у сфері торгівлі, включаючи зону вільної торгівлі, ряд інших торговельних відносин, - це добре для обох - і для України, і для ЄС. У той же час, і ми цього ніколи не приховували, що членство у Митному Союзі на відміну від ЄС віднімає у держави-члена його суверенітет, суверенне право у сфері своєї зовнішньоторговельної політики. Це - дуже серйозний крок. Ми не можемо взяти зобов'язання в рамках Угоди про асоціацію з країною, у якої немає суверенного права, у якої рішення щодо своєї зовнішньої торговельної політики знаходиться не в її руках. Ми не можемо вступити у відносини з Україною, знаючи, що рішення приймається кимось в іншому місці», – заявив Штефан Фюле.
 
Водночас єврокомісар зазначив, що «для України є можливості брати участь у конкретних положеннях Митного союзу, що не суперечать зобов'язанням, що випливають з Угоди про асоціацію, яка вже парафована українською стороною. «Для цього, звісно, потрібні інтенсивні консультації, щоб бути впевненими, що така співпраця повністю сумісна з Угодою про асоціацію», – додав він.
 
Нагадаємо, що візит єврокомісара з питань розширення Європейського Союзу і європейської політики сусідства Штефана Фюле, який прибув з візитом в Україну 7 лютого 2013 року є приурочений до запланованого на 25 лютого 2013 року двосторонньому саміту Україна-ЄС, який відбудеться у Брюсселі.
 
Переглядів: 335 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018