Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Четвер, 22.03.2018, 22:24

Четвер, 22.03.2018, 22:24

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2014 » Січень » 16 » СКУ гостро засудив погрози Мінкульту в бік УГКЦ за її діяльність на Євромайдані
12:15
СКУ гостро засудив погрози Мінкульту в бік УГКЦ за її діяльність на Євромайдані

Світовий Конґрес Українців гостро засуджує погрози Міністерства культури України в бік Української Греко-Католицької Церкви за діяльність її духовенства на Євромайдані в Києві, які 3 січня 2014 р. висловив перший заступник міністра культури Тимофій Кохан у своєму офіційному листі до Глави Української Греко-Католицької Церкви Патріарха Святослава (Шевчука).У цьому листі звинувачують представників Української Греко-Католицької Церкви у тому, що вони своєю релігійною діяльністю на Майдані незалежності в Києві порушили Закон України "Про свободу совісті та релігійні організації”, згідно з яким на публічні Богослужіння на Євромайдані мали б начебто отримати дозвіл місцевої державної адміністрації.

Більше того, цей лист погрожує порушенням перед судом питання про припинення діяльності Української Греко-Католицької Церкви.

"Світовий Конґрес Українців глибоко обурений такою інтерпретацією Закону України "Про свободу совісті та релігійні організації” та вважає висловлені в листі Міністерства культури України погрози на адресу Української Греко-Католицької Церкви порушенням конституційного права на свободу віросповідання. Світовий Конґрес Українців закликає владні структури України негайно відкликати безпідставні звинувачення в бік Української Греко-Католицької Церкви, священослужителі якої разом з учасниками мирного Євромайдану в Києві молилися на підтримку українського народу в його бажанні жити у правовій державі,” – заявив Президент Світового Конґресу Українців Євген Чолій.

СКУ


Переглядів: 263 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018