Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Субота, 21.04.2018, 23:15

Субота, 21.04.2018, 23:15

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2012 » Вересень » 27 » СКУ ПРОГОЛОШУЄ ОБ'ЄДНАНУ МІСІЮ ТА ЗАКЛИКАЄ СПОСТЕРІГАЧІВ НА ВИБОРИ
11:02
СКУ ПРОГОЛОШУЄ ОБ'ЄДНАНУ МІСІЮ ТА ЗАКЛИКАЄ СПОСТЕРІГАЧІВ НА ВИБОРИ
 
Світовий Конґрес Українців (СКУ) з приємністю інформує, що Канадсько-Українська Фундація, що діє спільно з Конґресом Українців Канади (КУФ/КУК), та Український Конґресовий Комітет Америки (УККА) під егідою СКУ об'єднують свої місії зі спостереження за парламентськими виборами в Україні 28 жовтня 2012 р..
 
СКУ попередньо призначив Павла Ґрода, президента КУК, і Тамару Ґалло-Олексій, президента УККА, співголовами місії, та має приємність повідомити, що головним спостерігачем СКУ на парламентських виборах буде Дерек Фрейзер, колишній посол Канади в Україні. Місія також включатиме в себе довгострокових спостерігачів КУФ/КУК.

"Світовий Конґрес Українців вітає велику працю, яку до сьогоднішнього дня здійснили КУФ/КУК, та пишається тим, що посол Дерек Фрейзер буде головним спостерігачем СКУ, - заявив президент СКУ Евген Чолій. - Я маю велику довіру до місії спостерігачів, очолюваної Павлом Ґродом і Тамарою Ґалло-Олексій, які в минулому провели багато дієвих місій”.
 
"Місія КУФ/КУК була однією з перших міжнародних місій спостерігачів за виборами в Україні, - сказав адвокат Богдан Онищук, голова КУФ. - Ми вже підготували два важливі звіти і встановили міцні зв'язки з іншими місіями, посольствами та політичними партіями. Я радий, що, приєднавшись до місії СКУ разом з нашими американськими колегами, ми зможемо підвищити ефективність нашої нинішньої місії”.

"Спостерігачі з усіх куточків світу, в тому числі з Дубаю, Іспанії, Канади, США, Росії та Австралії, взяли на себе зобов'язання приєднатися до місії СКУ, у тому числі й парламентарі та сенатори з різних країн, - заявив Павло Ґрод. - Оскільки кожна з наших організацій має дуже великий досвід і авторитет у справі моніторингу за виборами в Україні, - це дозволить підвищити ефективність нашої праці”.

"Для нас, як міжнародних спостерігачів на виборах, найважливіше - бути об'єктивними і професійними, - сказала Тамара Ґалло-Олексій. - Всі наші спостерігачі підписали чіткі правила поведінки, створені за зразком тих, якими керуються спостерігачі від Організації з безпеки і співробітництва в Європі. Місія не бере участь у політичному процесі, лише спостерігає і повідомляє, чи передвиборчі та виборчі процеси відповідають законам України та міжнародним нормам. В кінцевому результаті ми хочемо переконатися, що воля українського народу почута і врахована”.

СКУ та його складові організації закликають людей усього світу зареєструватися спостерігачами на парламентські вибори в Україні. Ми також потребуємо Вашої фінансової підтримки для забезпечення ефективної діяльності нашої місії. Відвідайте веб-сайт СКУ, щоб зробити свою пожертву або зареєструватись для спостереження за виборами в Україні або на будь-яких зареєстрованих виборчих дільницях за межами України.

Нагадуємо, що СКУ є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. СКУ об’єднує в своєму складі українські організації 33 країн та підтримує зв’язки з українцями ще у інших 14 країнах світу. Заснований у 1967 р. як неприбуткова організація, у 2003 р. СКУ був визнаний неурядовою організацією у Економічній та соціальній раді Організації Об’єднаних Націй зі спеціальним консультативним статусом.

Детальнішу інформацію Ви зможете отримати, сконтактувавшись з канцелярією СКУ за такими координатами:
 
UKRAINIAN WORLD CONGRESS

145 Evans Ave., Suite 207
Toronto, ON
M8Z 5X8 Canada Tel. (416) 323-3020
Fax (416) 323-3250
E-mail: congress @ look.ca
Website: www.ukrainianworldcongress.org

Заклик СКУ до міжнародного співтовариства
у справі законопроекту про криміналізацію наклепу
 
24 вересня 2012 р. президент Світового Конґресу Українців (СКУ) Евген Чолій закликав міжнародне співтовариство спонукати владні структури України до відхилення законопроекту про криміналізацію наклепу, який є серйозною загрозою для демократії.
 
Як зазначається в листі, цей законопроект передбачає встановлення суворих штрафів та тюремне ув’язнення терміном до п’яти років. Крім того, під ризик можуть потрапити й відвідувачі за висловлювання, зроблені за межами України. Разом з тим наголошується, що прийняття такого законопроекту було б кроком назад у питанні свободи слова в Україні та дозволило б владним структурам позбавити опозицію та засоби масової інформації права на вільне висловлювання своїх думок.
 
СКУ відзначив, що таке законодавство суперечить підписаним Україною міжнародним конвенціям, а зокрема Європейській конвенції з прав людини та Міжнародному пакту про громадянські і політичні права.
 
Копію цього листа СКУ надіслав до Президента Віктора Януковича та до Голови Верховної Ради України Володимира Литвина, яких закликав не допустити схвалення законопроекту про кримінальну відповідальність за наклеп, що спрямований на придушення свободи слова та демократії в Україні.
Переглядів: 432 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018