Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Вівторок, 20.03.2018, 07:15

Вівторок, 20.03.2018, 07:15

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2014 » Липень » 30 » СКУ вітає історичне підписання Угоди про асоціацію між ЄС і Україною
12:37
СКУ вітає історичне підписання Угоди про асоціацію між ЄС і Україною

 

Світовий Конґрес Українців (СКУ) вітає сьогоднішнє історичне підписання Президентом України Петром Порошенком Угоди про асоціацію між ЄС і Україною на саміті Європейського Союзу (ЄС) в Брюсселі, Бельгія.

Підписання Угоди про асоціацію між ЄС і Україною є важливим кроком для вступу України до ЄС на правах повноправного члена.

Ця значна подія засвідчила перемогу українського народу, який у листопаді минулого року повстав проти рішення тодішніх владних структур призупинити підписання Угоди про асоціацію та ціною життя виборював свій політичний вибір європейського курсу України на численних Євромайданах.

Упродовж усього цього часу СКУ разом з об’єднаною навколо нього багатомільйонною українською діаспорою всіляко сприяв прогресу в підписанні Угоди про асоціацію та закликав ЄС підтримувати український народ у його боротьбі за демократію та гідне життя.

“З підписанням Угоди про асоціацію між ЄС і Україною Світовий Конґрес Українців закликає ЄС та всі країни, його члени, конкретно та ефективно допомогти Україні захистити свої кордони та зберегти територіальну цілісність, що включає Крим, – заявив Президент СКУ Евген Чолій. – Тільки рішучі та конкретні дії з боку ЄС можуть зупинити зухвалу агресію Росії та забезпечити мир і стабільність у Європі”.

СКУ

Переглядів: 295 | Додав: Правознавець
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018