Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Четвер, 22.03.2018, 22:05

Четвер, 22.03.2018, 22:05

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2014 » Липень » 30 » СКУ закликав Конгрес США прийняти Акт безпекової допомоги Україні
13:09
СКУ закликав Конгрес США прийняти Акт безпекової допомоги Україні
 
Світовий Конґрес Українців (СКУ) вітає представлений співголовами Конґресового Українського Кокусу США, членами Палати Представників Джимом Герлахом (Республіканська партія, Пенсильванія), Марсі Каптур (Демократична партія, Огайо) і Сенді Левіним (Демократична партія, Mічиган),Акт безпекової допомоги  Україні  (H.R. 5190) та закликає Конґрес США негайно прийняти цей законопроект. Закон передбачає чіткий і конкретний процес надання прямої військової і безпекової допомоги Уряду України, що прагне зміцнити свою демократію і запобігти подальшому насильству і агресії підтримуваних Росією терористів на своїх кордонах.
 
“Народ України занадто довго страждає від рук проросійських сепаратистів, які продовжують загрожувати стабільності і безпеці в регіоні, - сказав американський конґресмен Білл Паскрелл молодший (Демократична партія, Нью-Джерсі). – Зі збільшенням свідчень про те, що Росія підтримує сепаратистів, у тому числі й тих, які збили Малайзійський рейс MH17, для США настав час підтримати український народ, надавши йому необхідну підтримку для захисту суверенітету і розбудови сильнішої демократії. Поданий двома партіями законопроект є важливим кроком на шляху до підтвердження зобов'язань США  допомогти народу України захистити себе і зберегти свою територіальну цілісність”.
 
Цей закон дозволить Україні користуватися перевагами основного союзника США, не члена НАТО, та закликає Президента і Державного секретаря США піднести рівень військової взаємодії між Збройними силами США і України.
 
“Акт безпекової допомоги Україні є важливим кроком на шляху надання Україні суттєвої військової і безпекової допомоги в її потребах, щоб ефективно захищати свою територію і свій народ від антигуманного агресора, - заявив Президент СКУ Евген Чолій. – Ми закликаємо Конґрес США підтримати цей надзвичайно важливий законопроект”.
Переглядів: 326 | Додав: Правознавець
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018