Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Субота, 21.04.2018, 23:13

Субота, 21.04.2018, 23:13

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2013 » Травень » 27 » Служба Цивільного Захисту м. Болонії провела маніфест-промоцію
11:13
Служба Цивільного Захисту м. Болонії провела маніфест-промоцію


Цивільний Захист - це також Ти!

Болонія. Через рік після перших поштовхів землетрусу, який зруйнував велику кількість населених пунктів регіону Емілії, волонтери Провінційної Консульти Націольної Служби Цивільного Захисту (НСЦЗ) міста та провінції Болонії у парку Джардіні Maрґеріта провели вчора маніфест-промоцію своєї діяльності, який був приуроченим тематиці землетрусу та рятівним і іншим заходам, які було вжито для усунення наслідків цієї страшної трагедії у 2009 та 2012 роках.

Окрім стендів, волонтери та працівники НСЦЗ, які брали участь у рятівних заходах, поставили на виставку також і власну техніку, щоб показати її громадськості та провели цілий ряд заходів серед яких показ рятівних робіт, розшук пропалих безвісті осіб, гасіння лісових пожеж та багато іншого. Карабінери, які є військовими та одним з органів правового порядку Італії, продемонстрували громадськості навіть і свою польову кухню на якій пекли картоплю "фрі" для дітей, демонстрували роботу пошукових собак.


Національна Служба Червоного Хреста разом з Національною Медичною Службою розмістили польові намети-лікарні і проводили показ надання різних типів медичної допомоги, яку було надано потерпілим від землетрусу.

Державна поліція м. Болонії, з огляду на складний кризовий період в країні, не змогла виставити на показ свої справжні гелікоптери, проте розмістила на полі один мініатюрний макет гелікоптера, який був зроблений з дерева. Побувати в середині цієї "службової машини” було для дітей справжньою розвагою. Під час кампанії було залучено оперативні транспортні засоби, як органів правового порядку так і Волонтерів Провінційної Консульти Національної Служби Цивільного Захисту, що використовувались під час рятівних і інших заходів в період землетрусів 2009 і 2012 років, роздавались навчальні посібники, компакт-диски з науковою інформацією та проводились різні інформаційні заходи.


Вчорашній захід було організовано муніципалітетом м. Болонії в узгодженості з обласною держадміністрацією регіону Емілія-Романья, міською та районною держадміністрацією у сприянні з Національною Службою Червоного Хреста Італії, Національної Медичної Служби Охорони Здоров'я Італії, Карабінерів, Держдепартаменту Корпусу Лісової Охорони Італії, Вищого Інституту Алдіні-Валеріані-Сiрaнi м. Болонії, Національного Інституту Геофізики і Вулканології Італії м. Болонії, Державної поліції (3-й відділ льотної служби м. Болонії), Пожежної Охорони, Спеціалістів та Волонтерів Провінційної Консульти Національної Служби Цивільного Захисту (Сервісний Центр Вілла Тамба м. Болонії).
 
Переглядів: 319 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018