Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Четвер, 22.03.2018, 22:27

Четвер, 22.03.2018, 22:27

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2013 » Березень » 4 » Cоціальна допомога 2013: як і хто може її отримати?
14:16
Cоціальна допомога 2013: як і хто може її отримати?
 
Фото сайту: prestazioni-varie.infoannunci.com
Соціальна допомога є однією з соціальних послуг з боку держави, яка надається громадянам у випадках їхньої фінансової скрути, при низькому фінансовому доході або ж якщо їх фінансова спроможність відповідає ситуації, що передбачена законом. Ця допомога не залежить від кількості сплачених громадянами контрибутів. Реформа міністра Форнеро внесла у законодавство деякі зміни щодо правил її отримання фізичними особами. Тож розглянемо все детально. Соціальна допомога, яка надаватиметься громадянам у 2013 році була переглянута наприкінці минулого року Національним Інститутом Соціального Забезпечення (INPS) і було вирішено про її збільшення. Тому тепер її сума становить 442,30 євро на місяць у розмірі 5,749.90 євро загальної допомоги на рік.
 
Реквізити. Право на отримання соціальної допомоги мають як громадяни Італії так і громадяни іноземних країн, що легально проживають на території Італії і є її резидентами.
 
Що стосується італійських громадян, то реквізити для її отримання є наступними:
 
а) вік - 65 років,
б) є резидентами Італії,
в) їх річний дохід є меншим від загальної суми річної соцдопомоги.
 
Що стосується іноземних громадян, то право на її отримання мають лиш ті, хто має 5-ти річний або безтерміновий дозвіл на проживання ЄС (permesso di soggiorno CE per soggionanti di lungo periodo) в Італії і що проживають в цій державі легально протягом останніх 10 років.
 
Ось параметри для її отримання і для чого вона надається:
 
1) для отримання дозволу (Nulla Osta) на видачу в'їзної візи для родича з метою поєднання сім'ї в Італії. Громадянин України, який подав у Префектуру запит на поєднання сім'ї для подальшого отримання зацікавленою особою в Україні відповідної в'їзної візи з боку диппредставництва Італії в Україні, повинен відповідати також нормам закону Італії "Про Безпеку”, що вступив в силу 5 листопада 2009 року та є зобов'язаний продемонструвати органу Префектури, що його річний дохід дорівнює, принаймні, сумі річної соціальної допомоги на 2013 рік, або відповідає такому, що дозволяє йому утримувати одну або більше осіб тобто чоловіка, або дружину, неповнолітню дитину (до 14 років), або батька чи матір з якими бажає поєднатися в Італії не говорячи про наявність житла у якому він чи вона або вони будуть проживати. Іншими словами наявність власного річного доходу, що, принаймні, відповідає сумі річної соціальної допомоги на 2013 рік + додатковa соцдопомогa можуть посприяти громадянину України у питанні поєднання в Італії з вищезгаданими родичами.
 
2) для отримання 5-ти річного дозволу на проживання ЄС в Італії. Громадянин України, що протягом останніх 5 років легально проживав в Італії і був її резидентом, при наявності достатнього річного доходу (разом з сумою соцдопомоги) може звернутись до Квестури з проханням про видачу йому вищезгаданого дозволу на проживання. Нагадуємо, що відсутність достатнього річного доходу може бути підставою для відмови з боку Квестури громадянину України для отримання ним вищезгаданого дозволу на проживання, навіть якщо протягом останніх 5 років він легально проживав в Італії і був її резидентом.
 
Сума соціальної допомоги на 2013 рік. Максимальний розмір соцдопомоги визначається різницею між лімітом загального річного доходу встановленим урядом Італії та сумою зазначеною у довідці про доходи за попередній 2012 рік — CUD 2013. У відповідності до суми особистих чи сімейних доходів, соціальна допомога може виплачуватись громадянину INPSом в повному або частковому розмірі. Щомісячна сума соцдопомоги залежить від розміру максимальної річної суми і є поділена на 13 місяців. Ось нова таблиця різних сум соцдопомоги на 2013 рік:
 
Заявник: 442,30 євро на місяць, якщо його річна сума доходу не перевищує 5.749,90 євро.
 
Заявник + 1 член сім'ї: 663,45 євро на місяць, якщо річна сума їхнього доходу не перевищує 8.624,85 євро.
 
Заявник + 2 члени сім'ї: 884,60 євро на місць, якщо річна сума їхнього доходу не перевищує 11.499,80 євро.
 
Заявник + 3 члени сім'ї: 1.105,75 євро на місяць, якщо річна сума їхнього доходу не перевищує 14.374.75 євро.
 
Заявник + 4 члени сім'ї: 1,326.90 євро на місяць, якщо річна сума їхнього доходу не перевищує 17.249,70 євро.
 
Заявник + 2 або більше дітей віком до 14 років: 884,60 євро на місяць, якщо річна сума їхнього доходу не перевищує 11.449,80 євро.
 
Заявник + 2 або більше дітей віком до 14 років + 1 член сім'ї: 1.105,75 євро на місяць, якщо сума їхнього річного доходу не перевищує 14.374,75 євро.
 
Соціальна допомога для осіб з цивільною інвалідністю. Соцдопомога належить автоматично тим громадянам, яким була визнана цивільна інвалідність навіть, якщо їм ще не виповнилось 65 років. Тут сума допомоги теж залежить виключно від суми особистих доходів інваліда. Соцдопомога для осіб з цивільною інвалідністю є несумісною з соціальною пенсією, яку особа може отримувати від INPSу, держави, INAILу, або іншого компетентного органу. У цьому випадку одержувач має право сам собі вибрати найбільш сприятливу для себе допомогу.
 
Як оформити соціалку? Запит може бути представлений тільки в електронному вигляді за наступними способами:
 
1) через Інтернет з використанням телематичних послуг, які є доступні заявникові через введення власного PIN-коду на порталі Національного Інституту Соціального Забезпечення (INPS) за веб-адресою: www.inps.it. Якщо у Вас його немає, то зайдіть за вищезгаданою адресою і зареєструйтесь. Після реєстрації на вашу електронну пошту вам надійде ваш PIN-код. Якщо ж натомість у вас не має можливості зробити це самим, то можете звернутись за допомогою до профспілок, або католицьких асоціацій працівників такі як ACLI і інші.
 
2) По телефону. Зателефонувавши зі стаціонарного телефону на безкоштовний номер контакт-центру Національного Інституту Соціального Забезпечення (INPS) 803 164 або ж з мобільного телефону на платний номер 06 164 164.
 
Термін очікування на отримання соціалки. Виплата соцдопомоги відбувається 1-го числа наступного місяця від дня подачі заяви та при умові відповідності особи до реквізитів, які передбачено законом (вік, громадянство, реальне проживання та прописка в Італії, розмір річного доходу).
 
Переглядів: 504 | Додав: Правознавець
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018