Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Четвер, 22.03.2018, 22:24

Четвер, 22.03.2018, 22:24

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2013 » Жовтень » 8 » Сьогодні День yкраїнського Юриста!
08:10
Сьогодні День yкраїнського Юриста!
 
 
Фото calend.ru
Дорогі українські юристи,

у цей святковий день, прийміть мої найсердечніші вітання з нагоди нашого професійного свята – Дня Юриста, яке об’єднує усіх, хто стоїть в обороні конституційних прав та свобод наших громадян як в Україні так і за кордоном та сприяє розбудові демократичної, правової Української держави. Бути юристом — це почесно але і водночас відповідально, адже рівнем нашого професіоналізму та принциповості визначаються не лише стан правової культури суспільства, а і його стабільність та моральна і правова поведінка.
 
Взаємовідносини та захист прав українських громадян за кордоном сьогодні є чи не найважливішим завданням держави. Особливо це актуально стосовно міжнародних договорів, за якими Україна оформила правонаступництво.

У відносинах між Україною та Італійською Республікою принцип взаємності у забезпеченні рівного правового статусу громадян обох країн на територіях Італії та України набув практичного змісту і був належно документально закріплений. На сьогоднішній день, між Україною та Італійською Республікою діє базовий договір «Про дружбу і співробітництво між Італійською Республікою та Україною», який був укладений в Римі 03.05.1995 року і пізніше ратифікований Верховною Радою України 26.04.1996 року. Проте, як відомо, практика далека від теорії...
 
У щоденному побуті, громадяни України, які легально проживають в Італії, часто стають суб'єктами маніпуляцій різних приватних та державних структур Італійської Республіки. Такий стан речей викликає справедливе обурення та занепокоєння щодо спроби безпідставно обмежувати цивільні права українських громадян в Італії, які шукають захисту своїх законних інтересів на її території.
 
Останнім часом це виявляється досить часто у дискримінаційному підході з боку деяких італійських страхових компаній, котрі, реалізуючи свою цивільну відповідальність стосовно українських громадян, намагаються уникнути виплати їм відшкодування у належних обсягах.
 
Відповідно до італійського законодавства, в разі заподіяння шкоди страхувальником, котрий застрахував свою цивільну відповідальність у італійського страховика, останній несе цивільну відповідальність перед бенефіціаром/бенефіціарами на підставі та в межах, затверджених відповідними законодавчими актами Італії. В Україні натомість, реалізація цивільної відповідальності страховика є категорією абсолютною. Її настання і порядок визначені законом і залежать від настання страхового випадку, - проте в жодному разі не від громадянства бенефіціара, як намагаються запевнити деякі італійські страхові компанії.
 
У зв'язку з несприятливими тенденціями, що останнім часом виявляються у сфері захисту майнових прав українських громадян в Італії, вважаю конче необхідним привернути увагу компетентних органів Італії і вжити заходів щодо запобігання випадків дискримінаційного ставлення деяких італійських страхових компаній до українських громадян, котрі на території Італійської Республіки законно шукають захисту своїх прав та законних інтересів.
 
Це фактично і має забезпечити згаданий договір «Про дружбу і співробітництво між Італійською Республікою та Україною» від 3.05.1995 р., а також чинна для наших держав Конвенція «Про правову допомогу у цивільних справах» від 25.01.1979 р.
 
Отож незважаючи на низку бюрократичних перепон, які перешкоджають тут в Італії нашій професійній діяльності, хочу все ж таки скласти всім нашим українським юристам, які проживають на теренах Італії, велику вдячність за високий професіоналізм, за активну участь у поширенні правових знань, а також за постійні намагання щодо посилення правового захисту наших громадян в Італії і бажаю всім Вам міцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, благополуччя та нових професійних перемог!

З незмінною повагою
 
Андрій Грицевич
Адміністратор порталу
Переглядів: 272 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018