Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Четвер, 19.04.2018, 15:37

Четвер, 19.04.2018, 15:37

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2013 » Листопад » 28 » Сьогодні українці Болонії вийдуть на свій євромайдан
10:33
Сьогодні українці Болонії вийдуть на свій євромайдан


Cьогогодні 28 листопада на площі Нептуна (piazza Maggiore) о 14:00 розпочнеться акція протесту проти рішення уряду Азарова зупинити євроінтеграційний процес України, а також проти його намірів активізувати активний діалог з Росією заради вступу України у Митний союз. З цієї нагоди запрошуємо всіх земляків прийти сьогодні на Євромайдан в Болонії. Орієнтовна програма зустрічі:
Вступне слово, вшанування хвилиною мовчання жертв Голодомору 19932-1933рр, коротке роз'яснення основних пунктів Угоди про асоціацію між Україною і ЄС, виступи бажаючих, зачитання листа-звернення, яке було оголошене 23.11.2013 на євромайдані в Римі, заключне слово


Чому ми виступаємо за євроінтеграцію України шляхом підписання Угоди про асоціацію України з ЄС? Тому що це забезпечить потужний стимул до демократії і соціального прогресу, доступ українського народу до найбільшої в світі економіки та до європейських економічних і соціальних програм, підтримку в енергетичному секторі для його модернізації та прискорення реформ у сферах юстиції, органів правопорядку, освіти, культури, охорони здоров’я. Окрім цього утвердить природнє прагнення українців поєднатись з великою родиною, яка зветься ЄС і остаточно підтвердить наш євроінтеграційний вибір.

Натомість, відмова тепер від унікальної можливості для підписання Угоди про асоціацію між ЄС і Україною та активізація діалогу з Росією щодо Митного союзу перекреслить євроінтеграційні прагнення українського народу, підірве суверенітет України, піднесе експансійні амбіції Росії та погіршить ситуацію щодо прав людини.


Переглядів: 264 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018