Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Субота, 17.03.2018, 05:29

Субота, 17.03.2018, 05:29

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2014 » Липень » 30 » Співробітництво у військовій сфері між Італією та Росією зупинено
12:56
Співробітництво у військовій сфері між Італією та Росією зупинено

 

Росія та Італія призупинили, на невизначений термін, роботу по створенню малих підводних човнів серії С-1000, через політичну ситуацію  яка склалася. Про це заявив  генеральний директор ВАТ «СКБ «Рубін» Ігор Вільніт. Спільний проект, для виробництва підводних човнів (не атомних)  малої водотоннажності, було запущено в 2004 році для виконання в майбутньому завдань в тропічних широтах, між островами та що саме головне, на малих глибинах.

Як було відомо, роботу над створенням такого човна один раз було призупинено в 2008 році. Проте в 2012 році співпрацю відновили, але не недовго.

Концепція по створенню підводних човнів даного класу, полягала в їх  бойовій ефективності, простоті використання та низької собівартості.

Екіпаж передбачено з  16 чоловік, плюс 6 бійців спецпідрозділу. Довжина складає 56,2метри, швидкість 14 вузлів, максимальна глибина  занурення 250 метрів.

Виробництво планувалося розпочати на суднобудівних заводах Fincantieri (Італія). На борту даного судна повинно було бути розміщено обладнання, як російського так і італійського виробництва, у співвідношенні половина на половину.

Проте, заради здешевлення вартості самого проекту, було вирішено відмовитися від використання російських ракетних комплексів Club (експортний аналог "Калібру") та радіоелектроніки до нього. Повинні були залишитися універсальні керовані торпеди італійського виробництва Black Shark.

Через зміни собівартості проекту – змінилося співвідношення встановлення комплектуючих російського та італійського виробництва, що склало 20 до 80 процентів. Частка Росії в проекті становила одну п'яту частину.

Човен передбачалося постачати в країни третього світу. Серед ймовірних претендентів на С-1000 називали країни Африки. Зокрема ПАР та Єгипет.

P.S. Хоча, якщо підходити до даної співпраці об'єктивно та глибше то Росія, за допомогою Італії, з великою долею вірогідності, планувала взяти на своє озброєння підводні човни  даного класу. З єдиною метою – виконання можливих диверсійних завдань на території інших держав (зважаючи на політику як імперської так і сучасної Росії). Завдячуючи Італії, цим планам не збутися – знову ж таки, на не визначений термін.

Джерело: http://outdu.ucoz.org

Переглядів: 322 | Додав: Правознавець
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018