Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Вівторок, 20.03.2018, 07:11

Вівторок, 20.03.2018, 07:11

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2013 » Вересень » 10 » Світ волонтерства: Міжнародна Асоціація «The Alliance of Guardian Angels»
12:42
Світ волонтерства: Міжнародна Асоціація «The Alliance of Guardian Angels»


Офіційний логотип
МА «The Alliance of Guardian Angels»
Фото сайту: italy.guardianangels.org

На тлі боротьби економіки, постійних політичних змін і соціальних нестабільностей, місія Міжнародної Асоціації «The Alliance of Guardian Angels», що в перекладі з англійської означає «Альянс Ангелів-Хоронителів» залишається незмінною — надати допомогу потребуючим. Ми щодня працюємо, щоб допомогти захистити сім'ї та дітей на вулицях, в школах, у ВНЗ, у кіберпросторі та у муніципальному громадському транспорті. Суспільство страждає від насильства, а тому є надзвичайно важливо, щоб мир та спокій царювали всюди. Саме заради цього ми надаємо суспільству наш скромний внесок у сфері громадської безпеки і прагнемо, щоб суспільство збагнуло і визнало колосальну роль, яку надає йому наша асоціація у сфері безпеки: неозброєних волонтерів, які здійснюючи патрулювання наглядають за громадським порядком на вулицях та у громадському транспорті у спеціальній уніформі, співпрацюють та допомагають, а не замінюють органи правового порядку, діють виключно у рамках закону країни у якій здійснюють свою волонтерську діяльність заради відновлення і підтримки безпеки у власному селі, місті чи країні загалом.


За 34 роки нашої діяльності ми здобули неабиякий досвід і тепер володіємо багатьма ресурсами для розширення нашої діяльності у всьому світі. Ми надаємо підтримку та вишкіл нашим аспірантам-волонтерам, а також постійним членам (волонтерам) нашої міжнародної асоціації заради миру та безпеки громадян.

МА «Guardian Angels» - це неприбуткова міжнародна волонтерська асоціація, яка є аполітичною, непартійною, абсолютно світською і багатонаціональною. Її девіз: «Надай Допомогу!». Пріоритетними напрямками діяльності МА «Guardian Angels» є солідарність з потребуючими, проведення різного роду профілактик спрямованих на запобігання правопорушень серед молоді і особливо серед неповнолітніх шляхом діалогу й уваги до особи. У багатьох країнах світу МА «Guardian Angels» за 34 роки своєї діяльності розробила цілу низку програм для молоді заради підвищення її обізнаності у сфері культури, безпеки та проти такого феномену як хуліганство шляхом викладання уроків-лекцій у навчальних закладах та нагляду (патрулювання) на вулицях населених пунктів та у громадському транспорті.

Волонтери МА «Guardian Angels» здійснюють свою волонтерську діяльність на громадських засадах у сфері солідарної безпеки в дусі волонтерства та щедрості, любові до ближнього, в гармонії з держустановами та органами правового порядку свого села чи міста та користуються великим успіхом зі здобутих результатів, чистою репутацією і визнанням в усьому світі.

Сьогодні у таких містах як Нью-Йорк, Торонто, Чикаго, Берлін, Лондон, Париж, Мілан та у багатьох інших містах волонтери МА «Guardian Angels» наглядають за громадським порядком у повній узгодженості з місцевими державними установами та органами правового порядку і допомагають їм у здійсненні їх державних функцій - гарантування безпеки. Їхня функція — це спостереження за громадським порядком, надання першої медичної допомоги потребуючим до прибуття на місце рятівних служб, а також, у випадку необхідності, виклик служб порятунку: поліція або жандармерія, «швидка допомога», пожежна служба, служба цивільного захисту і т. п. Зазвичай свої патрулювання вони здійснюють у найскладніших районах мегаполісів чи містечок.

Хто ми? Наша асоціація не є звичайною волонтерською організацією. Це асоціація професіоналів, а тому формаційні курси, які проводить асоціація для своїх членів є вкрай необхідними для якісної підготовки волонтерів та їх ефективної діяльності на вулицях чи у громадському транспорті зі знаннями: психології, надання першої медичної допомоги особам чи ветеринарної допомоги тваринам, законодавства, вміння працювати в команді і вмінні оборонити себе та інших.
 
Волонтери МА «Guardian Angels» — це звичайні особи, які однак, окрім власної професії, у вільний час присвячують себе суспільству і його потребам заради його покращення та його безпеці.

Сьогодні волонтери МА «Guardian Angels» здійснюють свою діяльність у 130 країнах світу. Саме це робить з нашої асоціації справжній альянс - одну велику міжнародну родину ангелів-охоронців. Це понад 5.000 вишколених професійних волонтерів, які є взмозі впоратися з різними питаннями та проблематиками, які лиш можуть трапитися на вулиці чи у громадянському транспорті.


Засновником цієї асоціації є п. Кертіс Сліва, який протягом багатьох років працював і досі працює як волонтер, щоб врятувати багатьох дітей від скоєння ними дрібних злочинів завдяки реабілітаційним програмам у школах та на вулицях м. Бронкс (США). Окрім цього п. Кертіс Сліва є також відомим диктором радіо в Америці. Його радіопрограми спрямовані на боротьбу зі злочинністю.

Запобігання тривожним феноменам знущання чи залякування, які дуже часто трапляються в школах чи ВНЗ серед учнів та студентів, а також враховуючи безліч соціальних небезпек, які приховані у ЗМІ — все це є завданням нашої асоціації. Через власний вишколений персонал та наші програми, які вже дали свої позитиви у багатьох країнах світу, ми навчаємо громадян вміти вирішувати різні конфлікти в альтернативним спосіб, а не через застосування фізичної сили. Особливо це стосується підлітків при спілкуванні з однолітками. Ми переконані, що найкращий спосіб припинення насильства у суспільстві – це взаємоповага та прощення, доброта і взаєморозуміння. А якщо такі середники не допомагають, то тоді розв'язком конфлікту займаються органи правового порядку.


Серце і душа Ангелів-Хоронителів з 1979 року

Як вже попередньо вказувалось наша МА «Guardian Angels» - це добровільна громадська організація, яка складається з відданих людей, які щедро віддають свій час і енергію, щоб надати допомогу людям та допомогти захистити їх по всьому світу. Її було створено  у м. Бронкс в 1979 році. У Європі першою національною секцією нашої асоціації стала Англійська Секція, яку було засновано у 1984 році в м. Лондон. Унікальною особливістю підходу "Ангелів-Хоронителів” до стану справ в селі чи в місті у якому вони здійснюють свою діяльність є залучення громадян (членів асоціації) місцевості у патрулювання вулиць та діалогу з населенням. В такий спосіб волонтери у багатьох ситуаціях стають розв'язком багатьох проблем і роблять значний внесок для громадської безпеки. Протягом багатьох років, Кертіс і його ангели допомогли тисячам громадян як молодим так і старшим. Вони несуть відповідальність за забезпечення миру та спокою на вулицях та у громадському транспорті.


Місія нашої асоціації «Guardian Angels»

Реальність

Кожен день ми отримуємо дзвінки і листи від осіб, які звертаються до нас з проханням про надання допомоги, щоб подолати феномени насильства чи мікрокриміналітету в містах та селах різних країн світу. Ці листи та дзвінки підтверджують факт зростання у суспільстві насильства, переслідування, залякування та подібних злочинів. Про це ми щодня повідомляємо в газетах і науково-дослідницьких журналах. Хулігани, наркомани, вуличні банди викликають у громадян відчуття страху і небезпеки. А злочинці часто приховуються навіть у школах, ВУЗах, на вулицях, в громадському транспорті, в Інтернеті.


Мрія нашої асоціації «Guardian Angels»

Ми дуже прагнемо, щоб всі діти та дорослі насолоджуватися безпечним середовищем, в якому вони живуть і могли піднятися до свого повного потенціалу та розвивати в собі почуття власної гідності, впевненості в собі і зростали в гордості виконаного обов'язку через надання суспільству свого навіть невеличкого, але конкретного внеску у сфері безпеки.


Мета нашої асоціації «Guardian Angels»

Через наші навчальні програми ми мотивуємо викладачів, батьків і дітей у створенні більш безпечного спільного майбутнього. Ці програми є спрямовані на особисту безпеку, запобігання насильству, громадянський внесок у розвитку безпеки громадян, кібербезпеку. Ці програми ми впроваджуємо у школах та ВУЗах, а також проводимо постійні патрулювання як на вулицях так і у громадському транспорті. Окрім цього ми проводимо і спеціальні навчальні тренінги для викладачів у сфері запобігання насильству серед учнів та студентів у школах чи вищих навчальних закладах.


План нашої асоціації «Guardian Angels»
 
Завдяки розширенню співпраці та партнерства з освітніми, діловими, культурними і релігійними установами країн у яких ми здійснюємо нашу волонтерську діяльність, ми зміцнюємо і розширюємо наші прагматичні, а не лише теоретичні програми, як це може комусь здаватись, і заохочуємо суспільство до реального наслідування цих програм у щоденному житті. Спільно з психологами, соціальними асистентами, органами правового порядку ми щороку розробляємо, розширюємо і поглиблюємо наші програми у суспільстві, які є спрямовані на особисту безпеку, безпеку села чи міста, безпеку у кіберпросторі та на цивілізацію суспільства. Особливий акцент ми ставимо на подолання соціальних, правових і освітніх негараздів. У наших навчальних програмах ми документуємо та ілюструємо переваги запобіганню насильства. Наші програми навчають громадян та волонтерів особистій безпеці, самозахисту, безпеці в Інтернеті, громадському внеску у забезпеченні та збереженні безпеки, у вмінні зосередитися на альтернативних вирішеннях конфліктів, прийнятті правильних рішеннь, наданні потерпілом першої медичної допомоги і багато-багато іншого.
 
Відеоматеріал про діяльність волонтерів МА «Guardian Angels» у м. Падова (регіон Вèнето) Італія. Авторське відео Італійської Секції МА «Guardian Angels»:
 


Наша діяльність - це:

Муніципальні послуги (Community Service)

 
- Патрулювання вулиць та парків вдень та ввечір, а також нагляд за громадським поядком у громадському транспорті: автобуси, тролейбуси, трамваї, метро;
 - Запобігання появі ґрафіті (малюнки, написи) на стінах будівель, а у випадку виявлення авторів цих ґрафіті — передаємо їх працівникам органів правового порядку, оскільки ґрафіті — це пошкодження нерухомості, а отже комунальної власності, що є злочином;
 - Ліквідації наслідків стихійних лих у співпраці з рятівними службами.


Інтернет-безпека (Internet Safety):

 
- Антибуллінг;
- Безпечне користування Інтернетом;
- Тренінги для викладачів;
 - Комп'ютерна безпека.


Особистий розвиток (Personal Development)

 
- Антибуллінг (боротьба з хуліганством);
- Дитячі злочинні угрупування та запобігання їх утворенню;
- Розвиток лідерства;
- Приклади для наслідування.


Безпечне виховання (Safety Education)

  • Тренінг з питань лідерства;

  • Самооборона;

  • Перша медична допомога;

  • Ветеринарна допомога;

  • Співпраця у команді.

Відеоматеріал про курс самооборони. Тренування волонтерів Американської Секції МА «Guardian Angels» м. Чикаґо:
 

 
Наша практична діяльність

Як я вже неодноразово казав, діяльність "Ангелів-Хоронителів” окрім навчальних класів та аудиторій здійснюється також і на вулицях, особливо у найкритичніших зонах сіл чи міст і особливо у вечірні та нічні години. Наші волонтери (патрульні, або як ми їх ще називаємо «референти безпеки») є неозброєними. Їх легко можна впізнати по спеціальних червоних беретах та куртках, білих футболках чи светрах з логотипом нашої організації, а також по їх ввічливості та бажанню допомогти потребуючим. Волонтерська діяльність наших волонтерів є спрямована на надання допомоги беззахисним, серед яких жінки, діти та особи літнього віку. Присутність волонтерів МА «Guardian Angels» на вулицях та транспорті є стримуючим засобом щодо запобігання скоєнню дрібних злочинів.

Волонтери МА «Guardian Angels» у своїй діяльності надають потребуючим також і засоби першої необхідності, а саме: сухий корм, гарячі напої, ковдри, одяг, воду, спальні мішки, першу медичну допомогу чи ветеринарну допомогу. Особливою харизмою волонтерів МА «Guardian Angels» є вміння вислухати потребуючого, щоб на його обличчі хоча б на мить, але з'явилась усмішка і спалахнула іскра надії на краще.
 
Відеоматеріал про діяльність волонтерів МА «Guardian Angels» у м. Кальярі (Сарденія) Італія. Авторське відео Італійської Секції МА «Guardian Angels»:
 


Програми діяльності Асоціації

Діяльність волонтерів МА «Guardian Angels» у всьому світі поділена на:

CYBER ANGELS — це волонтери, які підготовані у питаннях, що є пов'язані з проблематиками у сфері веб-безпеки та педофілії.

URBAN ANGELS — це волонтери-педагоги, які у школах та ВУЗах проводять навчальні програми, що є пов'язані з проблематиками молоді у сфері буллінгу (знущання над ровесниками або меншими за них) та наркотиків.

JUNIOR ANGELS — це молоді аспіранти-волонтери (віком від 12 років), які через власний досвід перебування у асоціації поширюють у колі своїх ровесників виховання цінностей у соціальній та екологічній сферах.


Бажаєш стати волонтером нашої асоціації?

Стати волонтером-активістом МА «Guardian Angels» дуже просто. Ось реквізити:

  • Вік 18 років;

  • Пройти попередню співбесіду з керівником місцевого представництва (осідку) Національної Секції Асоціації;

  • Сплатити річний членський внесок та страховий поліс (у кожній одній країні їх вартість є різною);

  • Наявність вільного часу мінімум 3 години на тиждень для здійснення волонтерської діяльності;

  • Брати активну участь у теоретичних і практичних заняттях, що надаються волонтерам безкоштовно. Всі курси проводяться на громадських засадах професійними та кваліфікованими працівниками галузі з якими асоціація співпрацює.


Від волонтера для здійснення патрулювання проситься пунктуальності, врівноваженості, любові до ближнього, духу солідарності та відсутності політичного, релігійного або будь-якого іншого фанатизму.

Волонтери МА
«Guardian Angels» зобов'язані дотримуватися законодавства країни у якій здійснюють свою діяльність, а також Статуту та Внутрішнього Правильника Асоціації, які має кожне одне представництво (осідок) і вручає його копію новому члену в момент його вступу до асоціації, тобто після подання заяви та сплати членського внеску та страхового полісу.


Наші представництва в Італії

В Італії головний осідок нашої Національної Секції (штаб-квартира «Guardian Angels Italia») знаходиться у славному історичному місті Болонія. Наші філіали є і у інших містах Італії таких як: Брешя, Мілан, Кальярі, Ольбія, Сассарі, Карбонія, Іґлесіас, Падова.


Бажаєш відкрити представництво нашої асоціації у твоєму селі чи місті?

Кожний осідок МА «Guardian Angels» здійснює свою діяльність у абсолютній автономії і з власним податковим кодом (codice fiscale), який йому було надано при реєстрації держагенством Входів та Зборів (Agenzia delle Entrate).Кожен осідок (представництво) має свого лідера (голову) так званого Chapter leader. Він координує діяльність осідку разом зі своєю радою адміністрації і несе цивільну та кримінальну відповідальність за діяльність осідку та за дії своїх волонтерів.

Кожен осідок (представництво) у своїй діяльності опирається на Міжнародний Статут та Внутрішній Правильник МА «Guardian Angels».

Щоб відкрити осідок МА «Guardian Angels» в Італії, можна зв'язатись з:

п. Джузеппе Балдуіні (Giuseppe Balduini) - помічник координатора по Італії.

Тел: 051 648 62 19

E-mail: bologna @ guardianangels.org

Натомість щоб відкрити осідок або створити Національну Секцію МА «Guardian Angels» в країнах Східної Європи слід звернутись до відповідального з питань створення осідків в Європі:

п. Россано Ґальярді (
Rossano Gagliardi)

E-mail : ross @ guardianangels.org


Офіційний сайт Італійської Секції
МА «Guardian Angels» є: http://www.italy.guardianangels.org

Офіційний сайт МА «Guardian Angels» є: http://guardianangels.org


Кертіс Сліва

Президент і засновник
Міжнародного Альянсу "
Guardian Angels”

Переклад з англійської мови

Андрія Грицевича

 

Переглядів: 405 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 2
2  
Добре, коли в суспільстві є люди з високим розумінням жертовності заради блага суспільства..."Блаженні миротворці, бо вони синами Божими назвуться" (Євангелія від Матея 4:25-5:13).

1  
На тлі сучасного безладу, діяльність таких організацій просто вкрай необхідна.
Наснаги, успіхів, міцного здоров'я всім волонтерам. Звичайно в таких організаціях повинні бути кращі з кращих.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018