Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Вівторок, 23.10.2018, 20:34

Вівторок, 23.10.2018, 20:34

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2016 » Червень » 18 » СИЛЬНА ЗЛИВА З ГРАДОМ І ЯК СЕБЕ ПОВОДИТИ В ТАКОМУ ВИПАДКУ?
11:29
СИЛЬНА ЗЛИВА З ГРАДОМ І ЯК СЕБЕ ПОВОДИТИ В ТАКОМУ ВИПАДКУ?

За останній час, в Італії часто реєструються сильні зливи з градом. З огляду на драматичні події, що відбулись минулого року в регіоні Тоскана, вважаємо за доречне "відсвіжити" знання читачів нашого порталу стосовно норм поведінки в такому випадку.


Фото: rulez-t.info, samogo.net, webpark.ru

ВИ ЗНАХОДИТЕСЬ НА ВІДКРИТОМУ ПРОСТОРІ (НА ДВОРІ)?

Уявіть собі, що нарешті прийшов кінець тижня або у вас появився вільний час і ви з друзями хочете поїхали на природу, скажімо на пікнік, неподалік річки або бажаєте знайти безпечне місце для вашого кемпінгу. Отже, щоб ваш вік-енд був приємним та безпечним, варто вибрати таку ділянку, яка б відповідала не лише вашому бажанню, але й вашій безпеці та законодавству.

Якщо ви вирішили, наприклад, поїхати на річку, то щоб могти себе безпечно почувати, варто звернути увагу на такі три фактори:

а) відстань від течії, особливо стрімкої, повинна бути адекватна, щоб у разі несподіваного підняття рівня води, ви разом з вашим авто не опинились у її обіймах;

б) переконайтесь, що місце вашого розположення знаходиться достатньо далеко від крутих схилів, а грунт є стабільним. Пам'ятайте, що інтенсивні зливи можуть спровокувати зсув землі і тоді не лише ваше авто, але перш за все ВИ самі можете опинитись у реальній небезпеці, яка може стати загрозою для ВАШОГО життя.

в) перш ніж розміститись у певному місці, дізнайтесь про те чи у цьому місці законом дозволено встановлювати барбекью або/та розводити багаття, а також переконайтесь в тому, що над вами немає ліній електропередач та дерев.

По-перше, це уможливить вам провести приємно час і ви уникните неприємностей, тобто сплати штрафу, а можливо й цивільної і кримінальної відповідальності.

По-друге, якщо над вами є гілля дерев, то від теплової хвилі полум'я, воно з часом може зайнятися і може статися пожежа.

По-третє, у разі шквальних, поривистих вітрів, які супроводжуються сильною зливою з градом, лінії електропередач можуть зазнати евентуальних пошкоджень, впасти на вас і можуть мати фатальні наслідки! Тому будьте обачні!

ВИ ЗНАХОДИТЕСЬ У МІСЬКОМУ СЕРЕДОВИЩІ?

Найбільш типові труднощі каналізаційної системи часто пов'язані з нездатністю самої ж системи вільно пропускати значну кількість води, яка потрапляє на землю протягом дуже короткого часу, в результаті чого, сильна злива і особливо злива з градом, раптового затоплює дороги, підвали, підземні переходи, гаражі і навіть метрополітен. Мова йде про природний феномен, який ми, волонтери і державні функціонери цивільного захисту Італії, часто називаємо «водяна бомба». В такому випадку слід пам'ятати про наступні небезпеки: ховаючись від сильної зливи, люди часто заходять у підземні переходи. Але саме там на них може чекати пастка, оскільки є ризик, що різке підняття рівня води на дорогах, через забиття каналізацій, може спричинити злив води саме у підземні переходи.

Те саме стосується водіїв, які під час сильної зливи не з'їжджають на обочину і не зупиняються, а продовжують рух і часто заїжджають навіть у затоплені проїзди, які є під мостами, сподіваючись, що рівень вони, який утворився під мостом є незначним і його можна просто “проскочити”. Така думка часто може бути фатальною і не лише для автомобіля, але перш за все для самої людини, оскільки в кінцевому результаті автомобіль опиняється зануреним у воді, а людина у паніці не здатна на розважливі рішення і, бачучи навколо себе воду, може наразити себе на ще більшу небезпеку.

Тому уникайте нагод ховатись від сильної зливи у підземному переході, підвалі, підземному гаражі або, якщо ви за кермом автомобіля, — у проїздах під мостами! Пам'ятайте, що саме такі місця піддаються високому ризику затоплення під час сильних злив.

Окрім цього, затяжні інтенсивні дощі, часто провокують і підняття води в річках, які потім розливаються на поверхню. Тому, якщо ви мешкаєте в особняку поблизу ріки, то заради вашої ж безпеки, підніміться на верхній поверх вашого будинку, або ж навіть на стрих. Не залишайтесь на ніч у кімнаті, що розміщена на першому поверсі. Рух води в таких випадках є неймовірно швидким, а ударна сила води може вибити навіть закриті на ключ двері або/та закриті вікна. Пам'ятайте, що запобігти небезпеці — це означає врятувати ВАШЕ життя і життя ВАШИХ близьких.

СИЛЬНА ЗЛИВА ЗАСТАЛА ВАС ЗА КЕРМОМ ВАШОГО АВТОМОБІЛЯ?

Навіть якщо проїжджа частина не затоплена, проте варто завжди пам'ятати, що асфальт в наслідок дощу є слизьким, а отже підступним і небезпечним для тих, які керують транспортними засобами, оскільки він значно знижує ефективність гальмівної системи.

Тому негайно обмежте швидкість або з'їдьте на обочину і зупиніться. Дочекайтесь коли закінчиться найбільш інтенсивна фаза зливи, оскільки вона значно знижує видимість і може спровокувати ДТП. Окрім того, у разі сильного граду існує також небезпека пробиття градом скла автомобіля, а отже і отримання тілесних пошкоджень. Проте, оскільки тривалість граду як і сильної зливи, як правило, досить коротка (переважно 15-20 хвилин), тому дочекайтесь завершення її найбільш інтенсивної фази та вирушайте у дорогу лише після того вона припинилась.

Переглядів: 647 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018