Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Четвер, 19.04.2018, 15:38

Четвер, 19.04.2018, 15:38

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2012 » Серпень » 19 » Ситуація в Емілії: 3 місяці після першого поштовху землетрусу
12:21
Ситуація в Емілії: 3 місяці після першого поштовху землетрусу
 
Наметові місечка НСЦЗ в Емілії. Фото: grr.rai.it
Болонія. Губернатор регіону Емілія-Романья Васко Еррані представив вчора у Префектурі м. Болонія звіт про здійснену діяльність у містах та селах, що постраждали від землетрусу. В саміті взяла участь і міністр внутрішніх справ Анна Марія Канчельєрі, яка, відвідавши особисто зони вражені землетрусом, схвально оцінила здійснені запобіжні, рятівні та  ліквідаційні експертні роботи Національної Служби Цивільного Захисту (НСЦЗ) за весь цей період та представила додатковий план уряду щодо процесу відбудови місцевостей, а також наголосила на необхідності різкого контролю з боку всіх правоохоронних органів щодо запобігання проникненню у відбудовчий процес кримінальної організованої злочинності.
 
Сумарні втрати від землетрусу становлять 11,5 млрд євро, 5,2 млрд євро у сфері виробничої галузі, 3,2 млрд євро у сфері житлового фонду, 2 млрд євро що стосується історичної та культурної спадщини. 676 млн. євро було затрачено на подолання надзвичайної ситуації (яка триває і досі, адже поштовхи продовжуються). Лише за останні три дні НІГВ зареєстрував понад 6 поштовхів магнітудою від 2.1 до 2.8 бали за шкалою Ріхтер. Проте місцеві органи влади планують вже до кінця вересня закрити наметові містечка в яких на сьогоднішній день ще проживають понад 7000 громадян з яких 3000 іноземці.
 
Переглядаючи звіти представлені інженерами Національної Служби Цивільного Захисту після закінчення проведення технічних оглядів будівель про землетрус в Емілії:
 
13.698 будівель вважається небезпечними і непридатними для проживання (це 35,4% від загального числа будівель що зазнали пошкоджень), 10.622 частково або тимчасово непридатними (27,5%) і лише 13.963 будівлі вважаються життєпридатними (36,1%). І якщо говорити про будівлі в загальному, то 28 шкіл потребують часткової відбудови (вартість робіт становить 56,4 млн євро), натомість для інших 30 необхідно знайти нові приміщення під оренду (на суму в 21,5 млн євро).
 
Що стосується закладів охорони здоров'я (лікарень та поліклінік), то 640 000 хворих було евакуйовано. Значну шкоду потерпіли сотні поліклінік та лікарень. Відкриття лікарняних відділів та палат, які зазнали пошкоджень передбачається на 31 жовтня, оскільки там зараз ведуться ремонтні роботи. Натомість що стосується сфери зайнятості, то ситуація є надзвичайно важкою. Ведуться роботи з повалення пошкоджених будівель і їх відбудова. Близько 37.500 працівників які працювали на 3.200 підприємствах отримують соціальну допомогу по безробіттю від Національного Інституту Соціального Забезпечення (Соцзабез).
 
В саміті взяли також участь з доповіддю про картину діяльності після землетрусу заступник губернатора регоіну Альфредо Бертеллі, радники регіональних муніципалітетів: Ґаццоло — відповідальний за цивільний захист, Муццареллі — відповідальний за виробничу діяльність, Лузенті — відповідальний за охорону здоров'я та Бьянко від обласного відділу освіти.
 
Нагадуємо, що вночі з 19 на 20 травня цього року о 4:05 за місцевим часом в регіоні Емілія (Емілія-Романья - північна Італія) відбулась перша серія потужних поштовхів землетрусу магнутудою 6 балів за шкалою Ріхтер. Друга серія цих поштовхів відбулась 29 травня магнітудою 6.1 бали. В наслідок землетрусу загинуло 27 осіб.
 
Переглядів: 413 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018