Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Неділя, 18.03.2018, 10:26

Неділя, 18.03.2018, 10:26

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2012 » Лютий » 18 » Табачник знищує націю відмінюючи "Історію України" у школах
17:20
Табачник знищує націю відмінюючи "Історію України" у школах
 
На таку суперініціативу "першого освітянина та науковця країни" з певністю надихнули слова пісні В. Харитонова "Мой адрес - не дом и не улица, мой адрес - Советский Союз!". Будучи з 1990 по 1994 рік депутатом Київської міської ради, Дмитро Табачник був один з керівників антинаціоналістичної групи депутатів, який вже тоді виступав проти всього того що пов'язане з українською нацією та її історією чудово розуміючи що нація, яка не знає своєї історії - не матиме жодного майбутнього! Щоб здійснити свій намір Табачник затвердив цей план відповідним указом № 93 від 01.02.2012 року згідно якого за проектом нових навчальних планів для 5-9 класів на 2012 рік, зменшиться кількість уроків української мови та літератури, а предмет "Історія України" зникне тепер взагалі. 
 
Проект навчального плану опублікувало видання "Дзеркало тижня". З документом мали можливість ознайомитися тільки вузьке коло педагогів. У новому навчальному плані скорочено кількість уроків української мови. Тепер їх буде тільки по два на тиждень. Кількість годин на вивчення української літератури в 7, 8 і 9 класах також зменшується.
 
"За задумом керівництва Міносвіти, цей предмет як такої (Історія України - 24) взагалі зникне з розкладу шкільних уроків (хоча традиційно викладався навіть у Радянському Союзі). Зате з'явиться новий, інтегрований курс - історія, в якому - зверніть увагу - будуть об'єднані всесвітня історія та історія України", - пише видання.
 
"Наші ж старшокласники і далі мусято "інтегруватися". Так навчальних планів для десятого та одинадцятого класу не розроблені, про подальшу долю предмета "Історія України" ніхто нічого певного сказати не може", - йдеться в матеріалі.
 
 
Переглядів: 418 | Додав: Правознавець
Всього коментарів: 1
1  
Почну з фаху. Так ось, за фахом Табачник - історик. Мало кому з молодого покоління відомо, що в ті часи, коли наш історик навчався в КДУ, та ще і з його національністю (як бачите, не можна ні обійти, ні об’їхати, тоді це називали графою 5), єдиним способом опинитись в КДУ, особливо на таких “ідеологічних” факультетах, як історія і юриспруденція, було розпорядження від КГБ, що оначало або таємну службу в КГБ, або “стукацтво.”

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018