Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Субота, 17.03.2018, 05:32

Субота, 17.03.2018, 05:32

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2013 » Січень » 3 » Техпаспорт: нововведення у 2013 році
15:06
Техпаспорт: нововведення у 2013 році
 
Фото сайту: carrozzeria.it
1 січня 2013 року набув чинності новий закон, який вніс кардинальні зміни до деяких розділів техпаспорта(свідоцтво про реєстрацію автомобіля). Вищезгаданий закон було прийнято парламентом Італії 7 грудня 2012 року.
 
 Нововведення, яке передбачає цей закон стосуються в основному необхідності оновлення свідоцтва про реєстрацію авто (техпаспорта), якщо його використання, окрім власника, здійснюється декількома особами — членами сім'ї, або сторонніми особами.
 
Тобто, якщо авто крім власника використовується також іншими особами (членами сім'ї, які проживають разом з власником або ж сторонніми особами) більше ніж 30 днів підряд, то власник автозобов'язаний звернутись у ACI або у Motorizzazione Civile і внести у документ імена тих осіб, які ним користуються.
 
Все це може здатися посиленням бюрократії, але, насправді, у такому розпорядженні існує вдале вирішення проблеми, а саме: дане нововведення полегшує агентам поліції застосовувати адміністративні та карні санкції по відношенню до справжніх порушників Дорожнього Кодексу (правил дорожнього руху), а не по відношенню до власника авто, який у момент порушення ДК може і не знаходитись за кермом свого авто, оскільки в той час за кермом його авто може знаходитись інша особа. Тому і покарання стосуватимуться порушника, а не власника авто.
 
Переглядів: 569 | Додав: Правознавець
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018