Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


П`ятниця, 23.03.2018, 00:30

П`ятниця, 23.03.2018, 00:30

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2013 » Лютий » 19 » Тепер за звільнення працівника роботодавець платитиме державі 480 євро
09:09
Тепер за звільнення працівника роботодавець платитиме державі 480 євро
 
З 1 січня 2013 року роботодавці, які бажають звільнити з роботи працівників, повинні сплатити державі понад 480 євро за кожен відпрацьований працівником рік. Такими є наслідки Реформи праці, що має на меті боротися із нелегальною працею. Уряд Італії побачив потребу введення такої реформи, проаналізувавши фонди соціального страхування та підтримки прибутків безробітних. Стаття 2 пункт 31 Закону Італії 92/2012 передбачає що «той, хто звільняє з роботи працівника, з яким було укладено контракт на невизначений термін, повинен сплатити державі суму, що дорівнює 41 відсотку максимальної місячної зарплати, за кожні дванадцять відпрацьованих місяців, за останні три роки» - повідомляє Українська Газета в Італії
 
Перевівши це визначення в грошовий еквівалент виходить, що роботодавець повинен сплатити 483,8 євро за кожен рік, до максимальної суми 1451,4 євро. Це стосується працівників усіх галузей, за винятком домашнього господарства, і не залежить від робочого графіка. Парадоксально, ті хто звільняють працівницю, зайняту чотири години на тиждень, повинні викласти ту ж суму, що і працівнику із повною зайнятістю.

Виплата належиться усім працівникам, які «втратили роботу не по своєму бажанню». «Отже від виплати звільняються у випадку звільнення за бажанням працівника, чи обопільною згодою сторін. Але вона належить, наприклад, у випадку смерті роботодавця» – пояснює Тереза Бенвенуто, національний секретар Асоціації Assindatcolf.

Багато роботодавців бачать вихід із цієї ситуації у примусі працівника звільнитися за власним бажанням. З цього приводу звертаємось до громадян України з проханням не подавати заяву на звільнення за власним бажанням, оскільки така дія буде офіційною перешкодою для отримання вами грошової допомоги по безробіттю, яку ви підете оформляти у INPS - ред.
 
Виплати за звільнення не застосовуватимуться до сектора домашнього господарства, оскільки його визнано таким, що сприяє нелегальній праці.
 
Ельвіо ПАСКА,
переклад Маріанни Сороневич
Переглядів: 412 | Додав: Правознавець
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018