Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Вівторок, 23.10.2018, 21:14

Вівторок, 23.10.2018, 21:14

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2017 » Серпень » 31 » Товариство Corps Saint Lazarus International, його історія та фундаментальні принципи
13:11
Товариство Corps Saint Lazarus International, його історія та фундаментальні принципи

Волонтерство — це практичний спосіб втілення солідарності на основі якої базується волонтерська діяльність. Це також природне вираження служіння людям, яке є особистим внеском волонтера у створення активного та відповідального суспільства. Дуже важливо є розуміти, що волонтерство — це не один якийсь напрямок, а цілий всесвіт різних за напрямком діяльності та спеціалізації громадських організацій. На що схожий всесвіт волонтерства? Всесвіт волонтерства є схожим на галактику у якій ми можемо знайти реальність і її різні компоненти, які її формують. Ось чому волонтерство не є однорідним сузір'ям, бо охоплює найрізноманітніші сфери соціального життя.


Стяг CSLI. Фото сайту: csli-italia.org

Волонтерська діяльність - це вільна, невимушена і неприбуткова діяльність, яка здійснюється людьми з великим серцем виключно з міркувань солідарності та соціальної справедливості. Вона може бути надана людям, які її потребують як у мирний час так і у випадку найрізноманітніших надзвичайних ситуацій, може бути спрямована на захист навколишнього середовища чи тварин, включно з їх порятунком, а також і ж на збереження культурної або/та історичної спадщини. Ця діяльність зродилась колись зі спонтанної волі громадян, які в один день стикнулися з невирішеними (або не розглянутими) проблемами з боку держави. Саме з огляду на це, волонтерська діяльність сьогодні є частиною всім добре знаного «Третього Сектора», разом з іншими неприбутковими організаціями або ж організаціями, які не є суб'єктами публічного права.

Є дуже важливо розуміти, що волонтерська діяльність може здійснюватись виключно у чітко структурованій організації, яка є здатною забезпечити своїм активним членам, тобто волонтерам, якісну професійну підготовку, здійснювати їх координацію на місцевому, районному, обласному і національному рівні і яка спроможна надавати суспільству якісні послуги щодня і у безперервний спосіб. Саме в такий спосіб на Заході є структуризований світ волонтерства, який охоплює найрізноманітніші асоціації волонтерів за їх напрямками діяльності та спеціалізації.

В чому вагомість волонтерства?

Вагомим волонтерство є у тому, що за своєю природою, воно є професійним. Що це означає? Це означає те, що коли ми говоримо про волонтерську діяльність, то ми говоримо не про дилетантів, а про справжніх професіоналів своєї справи та галузі. Тут мова йде про альтернативу громадської зайнятості, однак не у формі традиційної праці, яка приносить працівникові фінансовий прибуток, а у формі щоденного жертовного служіння ближнім, яке здійснюється висококваліфікованими волонтерами у їх вільний від роботи час і за яку вони отримують несамовите задоволення від того, що творячи добро у правильний спосіб, вони приносять користь не лише собі самим, а й іншим, приймаючи активну участь у процесі державотворення.

Міжнародне Товариство Святого Лазаря (Corps Saint Lazarus International Union) є незалежною міжнародною волонтерською організацією з завданнями гуманітарної допомоги та цивільного захисту. У 2014 році Товариство стало НУО (неурядовою організацією) з особливим консультативним статусом при Організації Об'єднаних Націй та ECOSOC в Нью-Йорку, Женеві та Відні. А у 2017 році отримало Нобелівську премію миру. Його головний осідок знаходиться у Відні (Австрія). Кожне одне національне Товариство CSLI не є автономним відгалуженням від міжнародної організації, а є її невід'ємною частиною. Як і в цілому світі, так і в Україні теж вже є Товариство Святого Лазаря з головним осідком у Києві. Національним президентом Товариства CSLІ Ukraine є проф. Антон Савов.


Логотип CSLI Фото сайту: csli-italia.org

CSLI є неприбутковою організацією, яка базує свою діяльність на добровільній основі та вільному членстві своїх дійсних членів, тобто волонтерів, які здійснюють своє служіння у вільний, непримушений та неприбутковий спосіб, маючи для цього відповідний професійний вишкіл у сфері цивільного захисту. Товариство CSLІ є відкритим для всіх людей, які ідентифікують себе у таких принципах як: толерантність, покора, милосердя та благодійність. Товариство не бере до уваги віросповідання, етнічну приналежність чи стать кандидатів, які мають намір стати його дійсними членами, а лише серйозну мотивацію, яка є основним критерієм для прийняття їх у членство. Щоб стати членом CSLІ в Україні, у відповідності до норм Статуту цієї міжнародної Організації, потрібно бути представленим бодай одним дійсним членом Товариства.

Історія та фундаментальні принципи CSLI

Міжнародне Товариство, тобто Corps Saint Lazarus International Union - це світська, незалежна міжнародна організація, інституція соціальної користі з завданнями гуманітарної допомоги та цивільного захисту. CSLI була заснована в Австрії і фігурує як громадська служба порятунку у випадку найрізноманітніших надзвичайних ситуацій, яка є однією з оперативних структур австрійської державної системи з завданнями цивільного захисту. Товариство має Генеральний секретаріат у Відні і здійснює свою діяльність у багатьох країнах континентальної Європи та світу. Сьогодні CSLІ в цілому світі є сполучною ланкою між державними установами, органами та службами з завданнями гуманітарної допомоги і порятунку цивільного населення та активним суспільством, яке через свою особисту діяльність, приймає активну участь у процесі державотворення.

Загальні принципи, якими є натхненне Товариство - це: толерантність, покора, милосердя та благодійність. Товариство виступає за обмін професійним досвідом та за співпрацю з іншими волонтерськими асоціаціями сфери цивільного захисту, а також і з іншими благодійними Фундаціями та організаціями, які мають філантропічні цілі, тобто благодійництво, а також і захист прав громадян, зокрема дітей.

Фінансова незалежність CSLI в цілому світі базується на основі добровільних пожертвувань, які Товариству надходять як від державних інституцій так і від приватних юридичних та фізичних осіб, членських внесків дійсних членів, тобто волонтерів порятунку CSLI, а також і членів-прихильників (симпатиків) Товариства, які поділяють його цілі та діяльність, жертвують на його діяльність кошти, але з різних причин не можуть приймати участь у його щоденній діяльності.

Членство в Товаристві є добровільним і неприбутковим, тобто члени Товариства не отримують заробітну плату за своє служіння ближнім, яке спрямоване на покращення якості життя цілого суспільства. Всі отримані кошти, керівництво Товариства спрямовує на здійснення статутних завдань, а також і на адміністративні та оперативні заходи.


Волонтери порятунку цивільного захисту CSLI в Італії на навчанні. Фото сайту: csli-italia.org

Місія CSLI полягає у наданні допомогти людям у їх щоденних потребах і особливо у випадку різних надзвичайних ситуацій. Будь-яка форма допомоги, яка щоденно надається потребуючим з боку волонтерів порятунку CSLI, не залежить від віку, етнічної приналежності, віросповідування чи соціального статусу тих, які її потребують.

Суть місії CSLI є заснована на сенсі здорового глузду, дружби, взаємодії та взаємоповаги, а честь і гідність кожного члена CSLI є найвищою цінністю, яку Товариство ревно захищає. Чим вище становище займає в організаційній структурі CSLІ її член, тим більшим є його бажання служити ближнім без обмежень.


Службова рація рятівників-волонтерів цивільного захисту CSLI Італії та дидактичний матеріалФото сайту: csli-italia.org

В Італії національне Товариство CSLI було створене у 2009 році як пряме відгалуження цієї міжнародної Організації. Воно входить у Національний Корпус Волонтерів Цивільного Захисту, який є однією з оперативних структур державної системи з завданнями цивільного захисту. Цю державну систему в Італії представляє Національна Служба Цивільного Захисту Італії. Головний осідок італійського Товариства CSLІ знаходиться у Неаполі, а його президент, генерал-майор Антоніо Вірджілі, є також і віце-президентом CSLІ. Варто знати, що у всіх національних Товариствах CSLІ, національний президент є водночас і національним координатором рятівників-волонтерів цивільного захисту. Номінує національного президента Рада Адміністрації CSLІ, яка знаходиться у Відні.


Офіційний веб-сайт CSLІ є: http://www.lazarus-union.org

Офіційний веб-сайт Італійського Товариства CSLІ є: http://www.csli-italia.org

 

Переглядів: 556 | Додав: Адміністратор | Теги: Допомога, порятунок, цивільний захист, волонтери
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018