Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Понеділок, 23.04.2018, 13:31

Понеділок, 23.04.2018, 13:31

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2013 » Липень » 11 » Трудових мігрантів України знову залишили наодинці з їх проблемами
13:39
Трудових мігрантів України знову залишили наодинці з їх проблемами


Для України трудові мігранти становлять
не 7,5 а лиш 4,5 млн. осіб
Фото сайту: politdengi.com.ua

"Українські трудові мігранти рахуються громадянами другого сорту, в зв'язку з чим  мають серйозні проблеми за кордоном. Зокрема, їхній юридичний статус не визначений, виборчі права обмежені, часто взагалі відсутній соціальний захист, а мовні, культурні, релігійні потреби заробітчан не захищаються" - таку заяву було зроблено минулої середи представниками Української Всесвітньої Координаційної Ради в Києві на парламентських слуханнях на тему трудового мігрантства, які надали свої рекомендації щодо вирішення  проблем в цьому напрямку - повідомляє УГПОІ "Свобода та Справедливість" з посиланням на Радіо Свобода. Депутати переконують, що парламентські слухання є важливими, але наголошують, що не вони ухвалюють остаточне рішення.


Майже 700 українців із 25 країн світу прибули до Києва для участі в парламентських слуханнях про трудову міграцію. Вони розповіли депутатам про проблеми закордонних українців і дали рекомендації, як їх вирішувати.
 
«Перше – має бути на законодавчому рівні врегульоване поняття, що таке українська закордонна трудова міграція. Має бути ухвалений закон, в якому має бути чітко визначено, хто такий трудовий мігрант, хто член сім’ї трудового мігранта. Його перекази сюди, рухоме й нерухоме майно, яке він сюди переводить – це інвестиція, і воно не обкладається податком, як це зробили в інших державах. Тобто має бути це поняття врегульовано на законодавчому рівні, і не той проект закону, який гуляє коридорами Міністерства соціальної політики, який є перекладом лише Конвенцій про трудову міграцію, а той, що розроблений разом і експертами, і трудовими мігрантами», – наголосив голова Української всесвітньої координаційної ради Михайло Ратушний.
 
Проте Міністерство доходів України нагадало трудовим мігрантам, що кошти, які вони переказували, мають бути оподатковані, нагадує голова Спілки українців Португалії Павло Садоха.
 
«І показані в деклараціях тих, хто ті кошти отримував, скажімо, це наші родини, наші батьки, наші діти. Причому зауважте, що він дав коментар вже після того, коли закінчився термін подачі річної звітності. Тобто фактично сказали: тепер ви будете ще, крім того податку, платити ще й пеню», – каже Павло Садоха.
 
«І ще одне наболіле питання – на українську діаспору наступає «руський мір»»
 
Крім того, закордонні українці просять українських депутатів повернути мігрантам право голосувати, адже воно зараз порушується. А також наполегливо рекомендують підписати міждержавні угоди про взаємозарахування пенсійних стажів та соціальних виплат між Україною та іншими державами. Такі угоди не підписані, зокрема, з Італією, Польщею, Канадою та Грецією, і як наслідок  трудові мігранти, які там працюють, не можуть отримувати пенсію.
 
«І ще одне болюче питання – наступ «руського міра» на українську діаспору. Гра почалася на теренах українських громад, і ця гра вже переходить такі рамки, які ми можемо терпіти. Це – людей прямо залучають до російських шкіл, деякі посольства навіть підтримують цю політику. Ми проти того, щоб українські посольства підтримували так званий «Русский мир» на теренах нашої діаспори. Друге питання, яке б ми хотіли підняти на цих парламентських слуханнях – це створення фонду для підтримки заробітчан, для їхніх культурно-освітніх проблем за кордоном», – зауважила президент Європейського конгресу українців (Угорщина) Ярослава Хортяні.
 
Загалом проблем в українських трудових мігрантів за кордоном, кажуть вони самі, дуже багато, тому має бути розроблена концепція державної політики щодо українських трудових мігрантів, програми. А також рекомендують створити програму повернення етнічних українців на батьківщину, оскільки незабаром, як вони прогнозують, в Україні може жити менше українців, ніж за кордоном.
 
У світі зараз, за різними підрахунками, проживає від 2 до 7 мільйонів трудових мігрантів з України. І саме вони переказують в Україну, лише за офіційними даними, від 9 до 12 мільярдів американських доларів.
Переглядів: 356 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018