Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Субота, 17.03.2018, 05:35

Субота, 17.03.2018, 05:35

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2013 » Квітень » 1 » У Києві презентували книгу “Церква у просторі міграцій”
12:59
У Києві презентували книгу “Церква у просторі міграцій”
 
Нова книга "Церква у просторі міграцій: етнокультурні ресурси та соціоінтегративний потенціал релігійних спільнот українців” була презентована під час круглого столу на тему трудової міграції, який відбувся 27 березня, у Київському національному університеті ім. Тараса Шевченка. Автором видання є Оксана Іванкова-Стецюк, кандидат соціологічних наук, радник Комісіі. Видання є підсумком кількох дослідницьких проектів, здійснених Комісією УГКЦ, у партнерстві з іншими дослідницькими і благодійними організаціями, зокрема, з Лабораторією соціальних досліджень у Львові, МБФ "Карітасом України”, Інститутом народознавства НАН України.
 
У книзі, зокрема, аналізується роль і значення Церкви в умовах соціальної і глобальної мобільності, одним з виявів якої є, власне, міграційні процеси. Особливу увагу у виданні присвячено формуванню і розвитку церковних громад в контексті четвертої хвилі української міграції, яка розпочалася відразу після розпаду Радянської імперії.
 
Книга була презентована під час круглого столу у Києві, під час якого науковці, політики і представники мігранських об’єднань обговорили також і теперішню версію законопроекту по зовнішній трудовій міграції, що готується зараз при Міністерстві соціальної політики. Народний депутат Валентин Наливайченко наголосив на важливості проведення парламентських слухань на тему міграції у найближчому часі, а депутат Олег Панькевич - на потребі сформувати відповідний підкомітет ВР з питань захисту прав трудових мігрантів.
 
Напередодні круглого столу, 26 березня, відбулася вузькофахова дискусії "Який закон про міграцію потрібен Україні?", організована Національним інститутом стратегічних досліджень в партнерстві з Комісією УГКЦ у справах мігрантів. Під час дискусії було досягнуто конкретних домовленостей щодо поетапного допрацювання законопроекту за участі екпертів та мігрантських лідерів.
 
Григорій Селещук, голова Комісії, наголосив на тому, що участь представників мігрантських об’єднань з європейських країн є принципово важливою у напрацюванні міграційного законодавства, яке захищатиме їх права. На його думку, це дозволить уникнути прийняття формальних декларативних документів.
 
- Україна робить певні кроки у міграційній сфері, але без урахування реальних потреб мігрантів. Те, що вже було зроблено, не завжди захищало наші інтереси. Скажімо, чергова програма уряду про захист закордонних укранців спрямована не на гаантію прав українців, а на розширення «російського миру, - зауважив Павло Садоха, мігрант з понад десятилітнім досвідом життя і праці у Португалії.
 
Таким чином, на заходах мігрантські лідери – чи не вперше - змогли подискутувати напряму, на високому інституційному рівні, з урядовцями та політиками, відповідальними за міграційну політику України. Також було досягнуто "потрійного” консенсусу між урядовцями мігрантськими лідерами та науковцями, експертами у міграційній сфері, що може дати реальні, а не лише формальні результати у подальшому формування міграційної політики України.
 
Захід у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка транслювався на по порталі «Навігатор». Партнерами та співорганізаторами заходів виступили Комісія УГКЦ у справах мігрантів, Лабораторія соціальних досліджень у Львові, Рада з питань трудової міграції громадян України при Кабінеті Міністрів, Міжнародний фонд "Відродження», Громадська ініціатива "Європа без кордонів”, Інститут народознавства НАН України, Міжнародний благодійний фонд "Карітас України”, Спілка українців Португалії, Християнське товариство українців Італії.
 
 
Переглядів: 418 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018