Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


П`ятниця, 22.02.2019, 11:12

П`ятниця, 22.02.2019, 11:12

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2015 » Березень » 24 » У Тревізо незабаром повернеться старий-новий почесний консул України
18:49
У Тревізо незабаром повернеться старий-новий почесний консул України

У місяці квітні-травні цього року з містечка Бьянкаде (провінція Тревізо) у місто Тревізо переїде старий-новий почесний консул України разом зі своїм "консульством". Щоправдa цього разу територія його консульського округу значно позшириться на сусідні регіони. Окрім Трівенето, його компетенція поширюватиметься на такі регіони як Ломбардія, П'ємонте, Валле д'Аоста та Емілія-Романья. Як не дивно, але консульський патент поновлено знову сенатору Італії та власнику команії Veneta Cucine Джакомо Карло Аркьютті. Колись в Тревізо такий "консул" та його "консульство" вже існували, щоправда на папері. Чи запрацює він з ним тепер, залишається еніґмою.

Насправді почесні консульства України не є установами України, які здійснюють ординарні консульські дії, що покладено на дипломатичні установи України за кордоном. Тому з питань консульських послуг, слід звертатись у диппредставництва України, що знаходяться у Мілані, Римі та Неаполі.

Стосовно почесних консульств України, то їх основна місія полягає у створенні та зміцненні економічних відносин України та країною у якій таке консульство відкривається. Велике значення займають не стільки правовий захист громадян скільки економічні відносини. Враховуючи те, що саме економічні відносини все частіше становлять сутність міжнародних відносин. Тому головною функцією почесного консульства України за її межами є здійснення економічного співробітництва.

Згідно з Положенням про нештатних (почесних) консулів України виконання окремих консульських функцій може бути доручено Міністерством закордонних справ України за погодженням з державою перебування нештатним (почесним) консулам України. Почесними консулами можуть іноземні громадяни, що займають помітне становище в суспільстві держави перебування і мають необхідні особисті якості. Переваги, привілеї та імунітети почесних консулів визначаються відповідно до Віденської конвенції про консульські зносини.

Стосовно інших функцій, які почесні консульства України в Італії та в світі повинні виконувати у відповідності до положень Віденської конвенції про консульські зносини 1963 року, то вони є наступними: розвиток культурних та наукових зв'язків, розбудова відносин в різних сферах.

Окрім цього, почесні консульства зобов'язані інформувати зацікавлені українські організації та підприємства про торгівельну, економічну та культурну сфери, консульський захист прав та інтересів фізичних та юридичних осіб України, які перебувають на території консульського округу Почесного консульства України, надання допомоги та сприяння громадянам України, які опинились у надзвичайній ситуації або позбавлені волі на території консульського округу, встановлення негайного зв'язку з найближчою консульською установою України, надання безоплатних консульсько-правових консультацій громадянам України.

На сьогоднішній день це "консульство" знаходиться за цією адресою:

TREVISO - CONSOLATO ONORARIO
Via Paris Bordone, 84 - 31030 Biancade (Treviso)
Tel. 04222847203
Signor GIACOMO CARLO ARCHIUTTI, Console Onorario
Circoscrizione: Veneto, Friuli-Venezia Giulia, Trentino-Alto Adige, Lombardia, Piemonte, Valle d'Aosta, Liguria, Emilia-Romagna
Переглядів: 557 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2019