Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Субота, 21.04.2018, 23:06

Субота, 21.04.2018, 23:06

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2013 » Лютий » 20 » У ВР зареєстровано проект закону про подвійне громадянство в Україні
10:09
У ВР зареєстровано проект закону про подвійне громадянство в Україні
 
Народний депутат України Лев Миримський пропонує на законодавчому рівні дозволити в Україні подвійне громадянство. Відповідний проект закону вже зареєстрований на офіційному сайті парламенту, повідомляє Вільна преса. Проект закону передбачає, що при отриманні громадянином України, який досяг 18-річного віку, громадянства іноземної держави немає необхідності відмовлятися від громадянства України. Потрібно лише надати документи, що підтверджують наявність громадянства іноземної держави в центральний орган виконавчої влади з питань громадянства, який поставить в українському паспорті відмітку про наявність громадянства іноземної держави.
 
Згідно з документом, іноземці також мають право, за власним бажанням, не відмовляючись від громадянства своєї держави, клопотати про прийняття їх до громадянства України. Разом з тим документ залишає принцип єдиного громадянства на Україні, не змінюючи його формулювання: "Єдине громадянство - громадянство держави Україна, що виключає можливість існування громадянства адміністративно-територіальних одиниць України". Сьогодні чинне законодавство України з питань громадянства зазначає чітко: "якщо громадянин України набув громадянство іншої держави, то у правових відносинах з Україною він визнається лише громадянином України".
 
На думку автора законопроекту, система подвійного громадянства поширена у всьому світі, і якщо Україна прагне до ЄС, то її громадянам також необхідно дозволити мати два паспорти. "Система подвійного громадянства обумовлена ​​реальністю нинішнього життя. Причини для цього можуть бути самі різні - прагнення підвищити рівень життя для себе і своєї сім'ї, бажання дати хорошу освіту дітям. Крім того, громадянство іншої держави може стати більш надійною гарантією збереження інвестиційної та банківської таємниці" , - вважає Миримський.

В Україні на даний момент заборонено мати подвійне громадянство. Для того, щоб отримати паспорт іншої країни, слід відмовитися від українського. Проте вже сьогодні чимало українських громадян, всупереч закону, мають громадянство ще однієї держави, тобто мають т.з. "множинне" громадянство.
 
Переглядів: 586 | Додав: Правознавець
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018