Головна » 2012 » Червень » 12 » Євро-2012 Україна vs Швеція: 2-1
00:00
Євро-2012 Україна vs Швеція: 2-1

Капітан збірної України Андрій Шевченко
Блискавична перемога України над Швецію з рахунком 2-1 в матчі чемпіонату Європи з футболу (група D) відбулася вчора ввечір на стадіоні Національного спортивного комплексу «Олімпійський» у Києві. Це був перший матч на Євро-2012 збірної України. На 52-й хвилині 1-ий гол в українські ворота з боку Швеції забив капітан шведів та гравець італійського «Мілану» Златан Ібрагімовіч на який його колишній колега екс «міланіст» Андрій Шевченко та капітан збірної України вже через 3 хвилини на 55-й зрівняв рахунок в 1-1 і вселив надію в серця українців на перемогу, а пізніше через 7 хвилин на 62-й хвилині забив головою 2-ий гол і приніс Україні однозначну перемогу.

Італійські ЗМІ надзвичайно позитивно відреагували на перемогу України, а спортивні коментатори впродовж цілого матчу не переставали хвалити високу професійність української команди і «їхнього» Андрія. Колишній володар Золотого М'яча 35-річний Андрій Шевченко щераз довів Берлусконі, який безсумнівно слідкував за грою, що Андрій - це надзвичайно цінний гравець, яким слід було дорожити і якого «Мілан» втратив назавжди.

Україна і Швеція зробили гру цікавою вже з перших хвилин початку гри і подарувала громадськості справді незабутні враження. Проте слід зауважити, що з 78 хвилини пасивність української збірної відчувалась досить сильно і шведи це відчули першими. Тому на ймовірний паредж можна було більш ніж розраховувати. Залишається сподіватись, що в наступних іграх збірна України буде більш активною і не розслаблятиметься перед закінченням зустрічі.