Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


П`ятниця, 23.03.2018, 00:24

П`ятниця, 23.03.2018, 00:24

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2012 » Січень » 26 » Україна ввела нові правила в'їзду іноземців в Україну і підвищила вимоги для видачі віз
12:40
Україна ввела нові правила в'їзду іноземців в Україну і підвищила вимоги для видачі віз
 
Українська Віза для іноземців
Фото: uk.wikipedia.org
 Нові правила, що регламентують тепер видачу українських віз іноземцям з третіх країн та встановлюють порядок оформлення запрошень на поїздку в Україну є досить прагматичним кроком чинної влади. Нововведення чітко регламентують реквізити для її отримання з боку іноземців та відповідність їх запиту до вимог передбачених чинним законодавством України. Тому громадяни України, які бажатимуть запросити до себе в гості іноземця зможуть це зробити лише з-за умови оформлення відповідного дозволу у Державній Міграційній Службі. Таке логічне нововведення є відповіддю України на вимоги ЄС по відношенню до громадян третіх країн, які частенько попадають в ЄС і через Україну. 

Окрім цього ще одна причина, через яку Україна виявилася "суворішою" до іноземців є наступною: з одного боку, вплинуло посилення візової політики ЄС на Україну, яке Київ зробив у відповідь на заходи, що застосовуються до громадян України у країнах ЄС. «Візова політика України щодо громадян азійських, африканських і низки інших держав симетрична візовій політиці країн ЄС стосовно українців», – заявив екс-заступник міністра закордонних справ Валерій Чалий, а з другого боку – некомпетентність консульських працівників, які, наприклад, не знають, які документи потрібні для оформлення візи і в якому вигляді їх подавати іноземцю. Про це розповідають не тільки іноземці, але й український міграційний адвокат Ігор Геллер, який консультує іноземців, що в’їжджають в Україну.
 
Чалий впевнений, що українське візове законодавство ліберальне і особливо по відношенню до країн ЄС та Північної Америки. Адже їм з часів президентства Віктора Ющенка, який проводив політику відкритості, потрібні візи, тільки якщо вони прибувають в Україну надовго, наприклад, для роботи (понад 90 днів). Однак якщо вже європейцям доводиться отримувати українську візу, вони на своїй шкірі можуть відчути всі тонкощі дипломатичних відносин своєї країни з Києвом.
 
Прикладом можуть стати британці Девід Пейн, маркетинг-директор з комунікацій компанії Pulse, який вже 19 років працює в Києві, тепер точно знає, скільки коштує британська річна віза для українця, – 10,4 тисяч грн. Це за умови звичайного оформлення візи, яке триває аж 5 тижнів. Якщо є потреба пришвидшити процес, сума складатиме вже 22,2 тисячі грн. Більшість іноземців їдуть на схід Європи по роботі і тому не можуть півтора місяця чекати дозволу на в’їзд. Тим часом, ще в минулому році Пейн платив за візу 1,5 тисяч грн.
 
Підвищення цін стало відповіддю на стандарти Великобританії, коментують підвищення в українському МЗС, нібито там все прискіпливіше ставляться до гостей з України, і ми адекватно на це реагуємо. «Підвищення цін на візи для британців, що працюють в Україні, – гідна відповідь візовій політиці Британії», – упевнений і Чалий. Він згадує, що Київ багато разів намагався домовитися з Лондоном про спрощення процедури оформлення документів на британську візу, але завжди отримував відмову.
 
 
 Nuovi visti per l’Ucraina 

Il 10 settembre del 2011 in Ucraina è entrata in vigore la legge del 1 Giugno 2011 n. 567. Non cambia nulla per il regime senza visti. I cittadini italiani che si recano in Ucraina per un max 90 ogni 180 gg, per visita privata, business o turismo, non devono richiedere alcun visto.
 
La nuova legge riduce drasticamente il numero dei visti: Ora sono solo 3.
 
- Visto B (per il transito)
- Visto C (soggiorno breve, max 90 ogni 180 gg)
- Visto D (soggiorno lungo)
 
I tempi di rilascio del visto sembrano aumentare da 1 a 2 settimane (per urgenze ritiro in 5 gg).
 
I prezzi sono i seguenti:
- un ingresso: 80 usd
- due ingressi: 130 usd
- multi ingresso: 200 usd
 
In caso di richiesta urgente i prezzi raddoppiano.
Переглядів: 1489 | Додав: Правознавець
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018