Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Субота, 17.03.2018, 05:31

Субота, 17.03.2018, 05:31

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2012 » Березень » 2 » Україна зрозуміла свою помилку і готується до "перезавантаження" з ЄС
21:16
Україна зрозуміла свою помилку і готується до "перезавантаження" з ЄС
 
М. Азаров і В. Янукович - фото УНІАН
Чомусь в Україні справи зрушуються з мертвої точки лише після гучних скандалів міжнародного значення. Саме так сталось і після останнього скандалу викликаного МЗС України в сторону Посла ЄС в Україні Жозе Тейшейри. Розуміючи неминучу поразку на ринку після відмови "старшого брата" приймати українське молоко та сир, в Україні дехто зрозумів що з ЄС стосунки не слід загострювати, адже ринок збуту там набагато ширший ніж в сусіда на сході. Тому вчора Президент України Віктор Янукович наказав главі уряду Миколі Азарову підготувати парафування тексту Угоди про асоціацію з ЄС у рекордний термін до 2 квітня 2012 року. Про це йдеться в дорученні про розробку і затвердження плану першочергових заходів щодо інтеграції України в Європейський Союз на 2012 рік, розміщеному на офіційному сайті Президента.
 
В свою чергу міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко вже до 15 березня має подати узгоджений зі стороною ЄС консолідований текст Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом на українській та англійській мовах.

Крім того, до 2 квітня Микола Азаров повинен забезпечити також розробку та затвердження плану першочергових заходів щодо євроінтеграції на 2012 рік.

Найголовніше завдання, яке Віктор Янукович поставив перед своїм прем'єром - це завершення виконання заходів з підготовки та прийняття законодавчих та інших нормативно-правових актів, передбачених Національним планом щодо виконання Плану дій щодо лібералізації ЄС візового режиму для України. Щож, можемо коли хочемо...
 
Переглядів: 363 | Додав: Правознавець
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018