Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Субота, 21.04.2018, 23:06

Субота, 21.04.2018, 23:06

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2012 » Серпень » 3 » Українці, настав наш час зробити власний і остаточний ЄВРОвибір-2012!
22:53
Українці, настав наш час зробити власний і остаточний ЄВРОвибір-2012!
 
Фото сайту: comune.pontremoli.ms.it
30 липня 2012 року в Україні офіційно стартувала передвиборна кампанія з виборів народних депутатів України. Сучасна влада старатиметься всіляко поставити нас перед черговим вибором без вибору методом "противсіх", добираючи нйпримітивніші аргументи і вселяючи в нас абсолютну апатію до політики в цілому. Але альтернатива є і її варто відстояти активною участю у голосуванні, адже на політичній арені цього року саме з нашою допомогою нарешті зможуть появитися нові обличчя, нові ідеї, нові стандарти заради покращення якості нашого життя і побуту. Натомість байдужість неодмінно приведе нас не лише до повної втрати нашої української мови, але й нас, українців в цілому.
 
ВИБОРИ 2012. Вибори, які відбудуться 28 жовтня, проводитимуться за змішаною системою – по 225 народних депутатів обиратимуться за партійними списками і в мажоритарних округах. За мажоритарною системою можна балотуватися або від партії, або шляхом самовисування. Прохідний бар'єр для партій за партійними списками на цих виборах становить 5%. Аналогічні вибори до парламенту за змішаною системою проводилися в Україні у 2002 році, і прохідний бар'єр тоді становив 4%.
 
На відміну від усіх попередніх парламентських виборів реєструвати кандидатів, які балотуються за мажоритаркою, буде лише ЦВК, а не окружні виборчі комісії. Ганебною обов'язковою умовою для реєстрації кандидата-мажоритарника є внесення застави в сумі 13 тисяч 224 грн, натомість для партійного списку – 2 млн. 204 тисячі гривень.
 
Документи для реєстрації як партійних списків, так і кандидатів у мажоритарних округах, повинні бути подані до ЦВК не пізніше 13 серпня, після чого ЦВК не пізніше, ніж на п'ятий день повинен ухвалити рішення про реєстрацію або відмову в реєстрації. Ще два дні відводиться на виправлення помилок і неточностей в документах, поданих для реєстрації кандидатів. Таким чином, реєстрація кандидатів у депутати повинна завершитися 20 серпня.
 
За даними різних соціологічних опитувань, за партійними списками до парламенту мають можливість пройти Об'єднана опозиція ВО Батьківщина, партія Український Демократичний Альянс за Реформи Віталія Кличка (реальна альтернатива сучасній прогнилій політсистемі), Компартія України та можливо Партія регіонів. Окрім них мають шанси подолати 5% бар'єр партія Наталії Королевської "Україна вперед!" і ВО "Свобода".
 
Політика в Україні не лише може, але й повинна бути іншою!
 
Перебуваючи зараз в Україні у відпустці, можу засвідчити, що боротьба новітніх реформаторів з комуністичними "консерваторами" буде не лише жорсткою але й жорстокою.
 
Реформаторами в Україні можна сміливо вважати ті нові проєвропейські політсили, які не лише сьогодні в передвиборчий період розпочали реально відстоювати європейські цінності в Україні та впроваджувати в ній демократію та її принципи, а також різко реагувати на порушення прав людини та громадянина, а ті, які це роблять вже протягом декількох років і дають приклад НОВОЇ політики при чому не будучи при владі!
 
Натомість консерваторами в Україні є ті, які споконвіку лише обіцяли і сміялись після виборів з "наївного" українського народу! Вони і надалі рвуться до ВРУ не задля покращення суспільного життя вже сьогодні, а лиш власного, для того щоб продовжувати "розводити нас як котят". Вони бажають переробити Конституцію на власний смак, утвердити в державі абсолютне безправ'я, корупцію, сприяють зросту криміналітету як в Україні так і поза її межами, займаються вибірковим і телефонним правосуддям, підпорядковують собі суддів та прокурорів, бажають знищити українську мову остаточно, відкидають категорично верховенство права, не дбають за введення соціальних і правових гарантій для своїх громадян, не контролюють ринок і ціни, які вже давно перевищили європейські. Освіта і житло є доступними лише тим дітям, яких батьки добровільно-примусово змушені покидати власні домівки і подаються в дорогу "в нікуди" за кордон. Вони навіть не захищають своїх громадян за кордоном! Сьогодні в їх руках вся міць - починаючи від правопорушної міліції і закінчуючи звірськими СБУшниками з НКВДистськими методами діяльності.
 
Люди в Україні втомилися від «покращення» і «досягнень, що збільшуються». Головна мета влади – сформувати більшість у парламенті за рахунок самовисуванців, під якими ховатимуться протеже ПР і зберегти свій status quo. Зрештою, так, як це й робилось раніше. Саме тому європейські реформатори жорстко критикували нинішній закон про вибори, що повернув в Україну змішану систему. Старі парламентські старожили весь час дорікають «молодістю і недосвідченістю» новим дієвим політсилам і все через те, що не бажають змін. Їх радянська ментальність залишилась "можливою" і у 2012 році не зважаючи на те, що світ змінився і змінюється щодня. В результаті ми українці маємо не «покращення» чи вільну конфронтацію ідей, а боротьбу гаманців і реальний «відпочинок» за ґратами за «інакомислення».
 
Вже зараз в хід пішла важка артилерія – адмінресурс, пайки, прямий підкуп, залякування, переслідування, репресії. Ледь не щодня українці отримують повідомлення про нові порушення закону, коли політична боротьба зводиться до одного – банальної купівлі голосів! Причому, часто це роблять ще й за бюджетні кошти, латаючи перед виборами шматок дороги чи дахи в лікарнях та школах. При цьому біля кожної відремонтованої за бюджетні гроші ями ставиться табличка: «За підтримки ПР і депутата Х». Дешево і сердито.
 
Зрозуміло, що такий підхід не має нічого спільного з європейськими принципами. Однак нинішніх політиків це влаштовує, адже вони сумують за Сходом. Вони підкуповують виборців і чекають, коли ж їх самих перекуплять у Верховній Раді. Така система відкидає Україну на багато років назад. А тому її потрібно міняти негайно, бо нинішній Верховній Раді довіряють лише 7% українців, це – найнижчий показник за 18 років.
 
Тому наше спільне завдання – зломати остаточно на осінніх виборах нашими голосами хребет старої системи і контролювати дії наших обранців. В умовах тиску, адмінресурсу, «гречкосійства» і не повинні продаватись, падати духом, опускати руки чи зневірливо махнути рукою - ми МУСИМО проголосувати за нових кандидатів, здатних здобути перемогу для нової європейської правової України.
 
Для прикладу - партія "УДАР" Віталія Кличка уважно вивчає думки громадськості щодо списку своїх кандидатів, моніторить ЗМІ, веде діалог з громадськими організаціями. Саме тому "УДАР" стала першою політсилою України, яка надала громадськості свої списки, щоб отримати саме від громадськості оцінку. Це – дійсно новий підхід для України і було б добре, аби інші політсили змогли його наслідувати.
 
Нинішня "українська" політика - це суцільна закритість, цинізм, брехня, зрада по відношенню до нас українців. Бажаємо і надалі мати таку владу і таких депутатів??? Політика може і повинна бути іншою і наша держава в цьому не вийняток от чому і варто прийти 28 жовтня і проголосувати за реальні а не обіцяні "зміни на краще"!
 
ВИБОРЧІ СПИСКИ ПРЕТЕНДЕНТІВ ДО ВРУ у 2012 році:
 
Виборчий список Об'єднаної Опозиції
 
1. Юлія Тимошенко
2. Арсеній Яценюк
3. Анатолій Гриценко
4. Олександр Турчинов
5. Юрій Луценко
6. В’ячеслав Кириленко
7. Григорій Немиря
8. Сергій Соболєв
9. Борис Тарасюк
10. Микола Томенко
11. Микола Княжицький
12. Мустафа Джемілєв
13. Андрій Кожем’якін
14. Лілія Гриневич
15. Іван Кириленко

Виборчий список партії "УДАР"

1. Віталій Кличко
2. Марія Матіос
3. Валентин Наливайченко
4. Оксана Продан
5. Віталій Ковальчук
6. Ірина Геращенко
7. Віктор Пинзеник
8. Наталія Агафонова
9. Артур Палатний
10. Павло Розенко

Виборчий список партії "Україна - Вперед!"
1. Наталія Королевська
2. Андрій Шевченко
3. Остап Ступка
4. Роман Васько
5. Ілля Ємець
6. Сергій Нікулін
7. Євгеній Суслов
8. Олексій Кочерев
9. Олександр Шевцов
10. Станіслав Зінченко

Виборчий список партії ВО "Свобода"
 
1. Олег Тягнибок
2. Богдан Бенюк
3. Андрій Мохник
4. Ігор Мірошниченко
5. Олександр Шевченко
6. Анатолій Вітів
7. Олег Панькевич
8. Ігор Швайка
9. Павло Кириленко
10. Ігор Янків
 
Виборчий список "Партії Регіонів"
 
1. Азаров Микола
2. Повалій Таїсія
3. Тігіпко Сергій
4. Клюєв Андрій
5. Єфремов Олександр
6. Акімова Ірина
7. Бойко Володимир
8. Колесніков Борис
9. Кожара Леонід
10. Рибак Володимир
11. Табачник Дмитро
12. Лавринович Олексадр
13. Герман Ганна
14. Скубашевський Станіслав
15. Близнюк Анатолій
 
Виборчий список партії "Наша Україна"
 
1. Віктор Ющенко
2. Юрій Костенко
3. Олексій Івченко
4. Ірина Ванникова
5. Сергій Бондарчук
6. Михайло Дорошенко
7. Степан Брацюнь
8. Ярослав Джоджик
9. Зіновій Шкутяк
10. Григорій Омельченко

Переглядів: 518 | Додав: Правознавець
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018