Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Четвер, 19.04.2018, 15:42

Четвер, 19.04.2018, 15:42

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2014 » Січень » 25 » Українці з 11 країн світу вимагають у дипломатів перейти на бік народу
16:00
Українці з 11 країн світу вимагають у дипломатів перейти на бік народу

Громадяни України, що проживають за кордоном, закликали працівників дипломатичного конкурсу відмежуватися від політики Януковича та перейти на бік народу. Звернення підписали 37 голів та членів українських громадських організацій у 11 країнах світу, повідомляє VIDIA.

ЗАЯВА. "Ми, громадяни України, що проживаємо на територіях країн розташування дипломатичних місій України, в яких ви працюєте, звертаємося до вас у зв’язку з ситуацією, що склалася в Україні, – сказано у зверненні, – останні події в Україні яскраво показали, що найвищі посадові особи в нашій державі перестали бути легітимною владою. П'ятеро вбитих громадян України, які загинули від рук міліції – це рубікон, який ставить правлячу верхівку поза законом. Зараз вже немає поділів за політичними поглядами, географічними чи мовними ознаками. Є народ і злочинці!”

"Шановні дипломати! Більшість з вас є професійними та високоосвіченими людьми, які добросовісно працюють для України. Більшість з вас чудово розуміє, що влада, яка довела ситуацію в країні до війни за визначенням вже не є владою! Закликаємо вас відмежуватися від політики президента Януковича, засудити його дії та перейти на бік народу! Проявіть свою громадянську позицію! Підтримайте народ України!”, – закликають українці за кордоном.

У випадку відсутності реакції дипломати вважатимуться співучасниками злочину.

"Ваша байдужість дозволить злочинному режиму продовжувати кровопролиття! – наголошують громадські активісти, - Визначіться з ким ви, з власним народом, якому ви присягали чи з злочинцем, що довів країну до війни!”.Переглядів: 266 | Додав: Правознавець
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018