Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


П`ятниця, 22.02.2019, 12:11

П`ятниця, 22.02.2019, 12:11

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2016 » Квітень » 29 » Українське посвідчення водія в Італії можна буде обміняти на італійське з 30 травня
10:13
Українське посвідчення водія в Італії можна буде обміняти на італійське з 30 травня

Угода, яку було підписано у місяці листопаді минулого року в Італії є покликана забезпечити захист права  громадян України, які постійно або тимчасово проживають на території Італії, щодо керування ними транспортним засобом, володіючи при цьому посвідченням водія, яке було їм видано в Україні. Зокрема українсько-італійська Угода про взаємне визнання та обмін посвідчень водія передбачає, що після того, як цей документ вступить в силу, а саме 30 травня 2016 року, громадяни України, які легально проживають в Італії або громадяни Італії, які легально проживають в Україні та мають резиденцію (зареєстроване місце проживання) менше 4 (чотирьох) років, зможуть обміняти свої національні посвідчення на аналогічні документи іншої країни. На сьогоднішній день використання в Італії українського посвідчення водія громадянином України, який більше одного року з моменту реєстрації місця проживання продовжує його використовувати керуючи транспортним засобом не обмінявши його на італійське, є заборонено. Натомість у відповідності до двосторонньої Угоди обмін документів відбуватиметься без складання теоретичних та практичних іспитів.


Фото: 
wz.lviv.ua

Починаючи з 30 травня 2016 року обмін українського посвідчення водія буде проводитися на території Італії у представництвах Інспекції Цивільного Автомобільного Руху та Транспортного Забезпечення Італії (Motorizzazione Civile) за місцем проживання громадян України. Громадянам України треба буде звертатися до представництв цього органу на місцях та надавати необхідні документи (точний список документів буде визначатися безпосередньо самими сторонами відповідно до національного законодавства).

Дія угоди поширюється на громадян України, які легально проживають в Італії, є резидентами країни менше 4 (чотирьох) років та мають дійсні українські посвідчення водія. Увага! Нова Угода не скасовує норму закону, згідно з якою українці в Італії, а італійці в Україні, не мають права користуватися національними водійськими посвідченнями більше року після отримання офіційної реєстрації. При видачі громадянину України італійського посвідчення водія, українське посвідчення водія в нього буде вилучатися. Те саме стосується громадян Італії, які легально проживають в Україні. Вони теж будуть змушені здавати свій національний документ при отриманні українського посвідчення водія.

Переглядів: 1563 | Додав: Правознавець
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2019