Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Субота, 17.03.2018, 05:36

Субота, 17.03.2018, 05:36

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2012 » Квітень » 29 » Українські громадські організації поставили п’ять вимог опозиції
11:38
Українські громадські організації поставили п’ять вимог опозиції
 
РАЗОМ - МИ СИЛА! 
І знову вибори...і знову боротьба, проте в цей раз справді за реальні зміни на краще, за викоренення диктатури і "мажорства" чинної влади. І справді...парламентські вибори 2012 року на відміну від всіх попередніх повинні кінець-кінців змінити кардинально катастрофічну ситуацію України у якій вона опинилась в наслідок нищівної українофобної політики сучасного уряду та режиму сучасного президента і остаточно повернути Україну до кола вільних демократичних країн, у могутню європейську родину якою є ЄС і до якої ми українці належимо історично та територіально. Ці вибори будуть надзвичайно непростими, але вони повинні стати тими виборами, які започаткують і посилять відповідальність політиків перед нами виборцями, які неодмінно дадуть їм серйозний сигнал про те, що українське суспільство є європейським, а отже свідомим і дієвим.
 
Ми виборці, втомились від брехливих обіцянок, бездіяльності, агресивності, підкилимних інтриг і некомпетентності сучасного політикуму, а тому вимагаємо від нього нової, щирої і ефективної політики і бажаємо щоб ті, які декларують себе демократами і європейцями справді ними були і врешті-решт залишили осторонь власні амбіції та об’єднались заради УКРАЇНИ та її НАРОДУ в одну непоборну силу задля захисту наших інтересів і не задля показухи вигукуючи на пощах «владу геть!», а щоб змінили цю надзвичайно важку соціально-політичну ситуацію, яка триває в нас вдома в Україні вже довгих 20 років.
 
Заради цього 25 квітня в прес-центрі Української інформаційної служби в Києві відбулася презентація звернення представників української громадськості до лідерів українських опозиційних сил, в якому до них сформульовано "п’ять вимог української громадськості”:
 
1. Формування єдиного списку на виборах за пропорційною системою в загальнонаціональному виборчому окрузі із залученням представників як партій – теперішніх членів КОД, так і всіх інших національних опозиційних сил.
 
2. Завчасної публікації такого списку для забезпечення можливості його "народної люстрації”.
 
3. Включення до загальнонаціонального опозиційного виборчого списку українців, котрі з вини уряду перебувають на заробітках за межами країни в кількості, пропорційній до їхнього числа серед загалу виборців.
 
4. Визначення єдиних кандидатів народної опозиції в мажоритарних одномандатних виборчих округах виключно на основі попереднього народного голосування – "Народних Виборів” у формі "праймеріз”.
 
5. Запрошення до єдиного опозиційного списку непартійних представників української громадськості, визначених шляхом народного голосування водночас із кандидатами в одномандатних округах.
 
В заході взяли участь Олесь Доній, президент Центру досліджень політичних цінностей, народний депутат України; Олексій Кляшторний, голова Центрального координаційного комітету Всеукраїнської профспілки "Народна солідарність”, Роман Круцик, голова Київської міської організації товариства «Меморіал» ім. В.Стуса, Сергій Неділько, голова ГО "Самостійна Україна”, Андрій Новак, голова Комітету економістів України; Сергій Пантюк, секретар Національної спілки письменників України, Михайло Ратушний, голова Української Всесвітньої Координаційної Ради, Тарас Рондзістий, голова Громадського об’єднання "Українська справа”, Валентина Семенюк-Самсоненко, голова Союзу жінок за майбутнє дітей України, Олександр Солонтай, керівник програми практичної політики Інституту Політичної Освіти, член національного комітету громадянської кампанії "МОЛОДІЖНА ВАРТА”, Сергій Кузан, голова ВМГО «Молодіжний Націоналістичний Конгрес», Павло Жовніренко, голова правління Центру стратегічних досліджень, Анатолій Велімовський – один з координаторів громадського руху «Ми – Європейці»; Сергій Пархоменко, журналіст, громадський діяч.
 
Обговорюючи питання об’єднання зусиль опозиційних сил, Олексій Кляшторний провів аналогію з 2004 роком, коли перемога демократичних сил була досягнута завдяки тому, що опозиція діяла максимально широким форматом: "від Соціалістичної партії до партії промисловців і підприємців”.
 
Олександр Солонтай наголосив на реальності загрози того, що в новому Парламенті ми можемо отримати тих самих осіб, котрі не виконали свої обіцянки перед виборцями, які вони давали під час виборів попередньої Верховної Ради.
 
Сергій Кузан зазначив, що відштовхуючись від результатів моніторингу кампанії «Молодіжна варта», в якій бере участь очолювана ним організація, народ не повинен обирати нікого з тих, хто зараз присутній у Раді, бо їх діяльність не відповідала критеріям і нормам роботи відповідального парламентаря демократичної правової держави. І ніякі заяви не зарадять, якщо громадськість не буде постійно моніторити діяльність політиків та чинити на них тиск.
 
"Непартійну громадськість треба долучати до списків, бо серед саме громадських діячів є достойні люди, не зіпсовані корупційною політичною практикою,” – заявив Роман Круцик.
 
Натомість представник громадського руху «Ми – Європейці» Анатолій Велімовський запропонував громадськості формувати свій власний список, адже сподіватися, що когось з громадських активістів просто так візьмуть на прохідні місця, сенсу немає.
 
В такій ситуації учасники заходу побачили вихід у «народних виборах» – праймеріз, коли опозиційні сили за попереднім голосуванням будуть визначати єдиного кандидата від опозиції. При чому не лише від партій, що зараз входять до об’єднання "Комітет опору диктатурі”, але й інших опозиційних до чинної влади українських демократичних сил, зокрема – від партії УДАР та "Громадянської позиції”.
 
Заяву звернення взято з: Український погляд
 
Переглядів: 465 | Додав: Правознавець
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018