Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Субота, 21.04.2018, 23:12

Субота, 21.04.2018, 23:12

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2013 » Травень » 9 » Українські юристи в Ламеція Терме створили правозахисну організацію
11:15
Українські юристи в Ламеція Терме створили правозахисну організацію


Логотип ПО
"Свобода та Справедливість"

22 січня 2013 року у торжественний День Злуки в італійському місті Ламеція Терме (регіон Калабрія) українські юристи та правозахисники зареєстрували Українську Громадську Правозахисну Організацію «Свобода та Справедливість». Правозахисні організації (ПО) — це особливий вид недержавних організацій, діяльність яких спрямована на утвердження й захист прав і свобод людини, ефективний контроль за їхнім дотриманням державою, її органами і посадовими особами. ПО сприяють зменшенню організованого насильства, здійснюваного державою. Для цього вони працюють одночасно в трьох напрямках:

1) захист прав людини в конкретних випадках, громадські розслідування фактів порушень прав людини державними органами;
2) поширення інформації про права людини, правове виховання;
3) аналіз стану з правами людини.


Усі три напрямки тісно взаємозалежні, робота тільки в одному із трьох напрямків, не може бути ефективною. Якщо займатися тільки захистом громадян, то правозахисні організації приречені на вічну боротьбу з державою при патерналізмі, що зберігається у суспільстві, незнанні людьми своїх прав та інструментів їхнього захисту і законодавства, що, як і раніше, несе загрози правам людини. Правове виховання і викладання прав людини, знання своїх прав, національних і міжнародних механізмів їхнього захисту необхідні для успішного відстоювання своїх прав і утвердження правової свідомості. Аналіз стану з правами людини передбачає аналіз законодавства, судової й адміністративної практики, їхньої відповідності нормам міжнародного права, спостереження за законодавчим процесом, ініціювання необхідних змін у законодавстві і правозастосовчій практиці.

Для проведення такого аналізу необхідне знання міжнародних договорів у галузі прав людини, внутрішнього законодавства і судової практики інших країн, „м'якого" права, зокрема, практики Європейського суду з прав людини.

Предметом контролю ПО є поточна державна політика в галузі прав людини, рішення, дії (бездіяльність) державних органів та їх посадових осіб, у результаті яких порушуються права і свободи людини, або створюються перешкоди для здійснення людиною своїх прав і свобод, або людина незаконно залучається до виконання яких-небудь обов'язків або незаконно притягається до відповідальності. Ці порушення, перешкоди і примус можуть бути системними, тобто стосуватися не однієї людини, а групи людей, тому ПО розглядають заяви і скарги як фізичних, так і юридичних осіб, включаючи звернення групи людей, або проводять розслідування за власною ініціативою.


Наші послуги:

Юридично-правова допомога у співпраці з кваліфікованими італійськими та українськими адвокатами і профспілками
 

- юридична консультація (італійське та українське законодавство) - юридична допомога при нещасних випадках
- юридична допомога в цивільних та кримінальних справах - трудові спори - незаконні звільнення - робочі контракти - запит для оформлення громадянства - заповнення документів для продовження дозволу на проживання
- підготовка документів для: одруження, об´єднання сім´ї, тощо - переклад документів та їх легалізація в компетентних органах Італії
 
Соціально-економічна допомога
 
- внески INPS та заповнення необхідних документів для отримання допомоги по безробіттю в INPS
- нещасні випадки на роботі та поза роботою; лікарняні - підрахунки та нарахування зарплати
- підрахунок ліквідаційних, тринадцятої, чотирнадцятої, відпускних, надурочних, святкових (включаючи нелегальну працю) - видача довідок (730, RED, ISE, ISEE, ISEU, тощо)
 
Інформаційно-консультативна підтримка
 
Сприяння в інтеграції громадян України та країн колишнього Радянського Союзу, що проживають та працюють в Італії та багато іншого.
 

Наша адреса:

via Piersanti Mattarella 66, Lamezia Terme (CZ), 88046 Italia
Телефони: (0968) 25094, 3801734995

Прийомні дні: з понедлка по суботу з 9.00 до 17.00 (перерва на обід з 13.00 до 15.00)

Електронна пошта: office.outdu @ gmail.com
Веб-сайт: http://outdu.ucoz.org
Переглядів: 715 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018