Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Четвер, 22.02.2018, 09:41

Четвер, 22.02.2018, 09:41

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2014 » Червень » 19 » Українських військових медиків навчають сучасних методів лікування поранених
12:54
Українських військових медиків навчають сучасних методів лікування поранених

Навчати українських вояків рятувати поранених за найсучаснішими стандартами та методами приїхали до України закордонні медики. Кажуть: передаватимуть досвід, набутий у гарячих точках Іраку та Афганістану. Фахівці мають ще й інструкторів підготувати, щоб уже ті передавали досвід далі.

Експерти НАТО, міжнародної місії Червоного хреста та ОБСЄ навчають під Києвом бійців Національної гвардії та батальйону "Донбас" рятувати поранених у гарячих точках. Опрацьовують реальні умови бою та поранення людини. Бійців вчать зупиняти кров, відновлювати дихання, рятувати людей у найважчих обставинах життя. Всі тренінги проводять лікарі, сертифіковані за міжнародними системами.

Логотип Військового Корпусу Італійського Червоного Хреста. Фото сайту: cri.it

Тренер з виживання у критичних умовах Тім Крентон каже: "Досвід, який я передаю тут, напрацьований у гарячих точках світу. Фактично – це збірка зі всього світу із застосування методів виживання на полі бою".

Експертів запросили, бо Україні бракує досвіду рятування поранених під час бойових дій. Вітчизняна медицина й досі живе за стандартами 60-х років минулого століття, кажуть вітчизняні експерти.

За один день пройшли підготовку кілька підрозділів батальйону "Донбас". Медик частини розповів: "На данный момент мы работаем, как антитеррористическая организация. И методы прямого военного столкновения и антитерроризма совершенно разные. Мы учимся работать и с заложниками, и с выведением их, и с правильным оказанием медицинской помощи в самых экстремальных ситуациях. То есть, под водой, на воде, в кустах, в темноте".

Закордонні експерти працюють безплатно за запрошенням українських волонтерів. Кажуть, що проводитимуть тренінги, доки наші вояки опанують рятівну систему міжнародного класу і зможуть навчати інших.

Дмитро Мороз, Денис Савченко, "5 канал"

 

А тепер поглянемо як функціонує Італійський Червоний Хрест і які розгалуження він має на відміну від українського. Український Червоний Хрест, фактично, повинен бути таким яким він є в світі, особливо у західних країнах світу, а сьогодні він і надалі є і залишається таким як і в час свого створення - з кінця ХVIII століття. Отже, пропонуємо вашій увазі Військовий Медичний Корпус та Волонтерський Корпус Медсестер, які під час війни надають медичну та психологічну допомогу італійським збройним силам.

Волонтери Військового Корпусу Італійського Червоного Хреста (надалі ВВКІЧХ) є однією з гілок Італійського Товариства Червоного Хреста та спеціальним допоміжним військовим корпусом Збройних Сил Італії, який було створено ще у далекому 1866 році. Військові уніформи та звання волонтерів є аналогічними військовим Італійського Війська. При здійсненні своєї діяльності волонтери ВВКІЧХ підпорядковуються дисциплінарному та кримінальному військовому кодексам Італії.

Структура ВВКІЧХ і його функціонування регулюється «Військовим Кодексом» (див. Законодавчий Декрет Італії № 66 від 2010 року), що увібрав в себе майже повністю древній королівський Указ № 484 від 10 лютого 1936 року з подальшими поправками та доповненнями. Цей кодекс діє вже протягом 77 років.

Товариство Італійського Червоного Хреста, в силу міжнародних конвенцій та відповідно до чинного законодавства Італії має серед своїх компонентів, (з метою виконання невідкладних завдань у мирний і воєнний час), власний допоміжний військовий корпус Збройних Сил.

Волонтери Військового Корпусу Італійського Червоного Хреста - це військові, які є на контрактній службі і колишні військові, яких було звільнено в запас. До ВКІЧХ вступають виключно на добровільній основі.

Волонтери ВКІЧХ - це професійні лікарі, психологи, фармацевти, експерти хімічної та бактереологічної зброї, бухгалтери, медсестри та медбрати, водії, рятівники, парашутисти, експерти з логістики. Для підтримки навиків Італійський Червоний Хрест часто викликає волонтерів ВКІЧХ на тренування та навчання.

Діяльність

Волонтери ВКІЧХ здійснюють свою волонтерську діяльність як у
мирний так і у воєнний час. У воєнний час волонтери Військового Корпусу Італійського Червоного Хреста надають медичну допомогу як військовим так і цивільному населенню, яке отримало пораненння, займаються евакуацією населення, доглядом за хворими, проводять заходи санітарної протиповітряної оборони, здійснюють пошук і надають підтримку військовополоненим, інтернованим, зниклим без вести, опікуються біженцями і депортованими, здійснюють всі заходи охорони здоров'я, що пов'язана з питаннями цивільної оборони.

Натомість у мирний час волонтери Військового Корпусу Італійського Червоного Хреста приймають активну участь у міжнародних миротворчих місіях пліч-опліч з збройними силами та поліцією тієї чи іншої країни, забезпечують доступ цивільного населення та військових до послуг у сфері охорони здоров'я, працюють в тісному контакті зі співробітниками інших відділів військових медичних збройних сил, використовуючи спеціальні засоби та матеріали для очищення води, а також обладнання та високоспеціалізовану медичну техніку, забезпечують обслуговування та управління центрами мобілізації та матеріально-технічних баз, здійснюють догляд за санітарно-побутовими приміщеннями, підготовку місцевого медичного персоналу, несуть відповідальність за поширення міжнародного гуманітарного права та правил першої медичної допомоги в галузі охорони здоров'я серед співробітників місцевих збройних сил, сприяють медичному обслуговуванню населення у випадку великих фестивалів та інших культурних заходів, забезпечують медичне обслуговування військових та поліцейських. Одним словом займаються питаннями цивільного захисту.

У випадку надзвичайних ситуацій, стихійних лих або катастроф волонтери ВКІЧХ працюють як рятівники Національної Служби Цивільного Захисту Італії.

Відеоматеріал про діяльність волонтерів ВКІЧХ

Переглядів: 427 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018