Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Вівторок, 20.03.2018, 07:11

Вівторок, 20.03.2018, 07:11

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2012 » Жовтень » 28 » Українці в Італії обирають новий парламент України (оновлена)
18:26
Українці в Італії обирають новий парламент України (оновлена)
 
Мілан 8:22: Згідно із законодавством України, виборчі дільниці при Генеральних Консульствах України та Консульському відділі Посольства України в Італії відкрили свої двері виборцям о 8:00 і працюватимуть до 20:00. Вибори сьогодні проходитимуть в наступних дипустановах:

- Консульський відділ Посольства України в Італії за адресою via Monte Pramaggiore 13, Roma. Головою ДВК № 900031 у м. Римі є п. Олесь Городецький.

- Генеральне консульство України в Мілані за адресою via Ludovico di Breme 11, Milano.
Головою ДВК № 900032 є п. Юрій Журавель.
 
- Генеральне консульство України в Неаполі за адресою via G.Porzio, 4, Centro Direzionale, isola B3, 80143, Napoli. Головою ДВК № 900033 є пані Людмила Олійник.
 
 Цьогорічні парламентські вибори в Італії без перебільшення можна назвати "вистражданими". За всю історію цьогорічні вибори показують справді низьку активність громадян у виборах. В цілому вибори проходять спокійно, але не обходиться і без прикрих моментів, адже багато українців, які приїжджали на дільниці не будучи проінформованими щодо умов участі у цьогорічних виборах не змогли проголосувати.
 
Торжественною подією став прихід Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава (Шевчука) на виборчу дільницю № 900031 що у м. Римі для прийняття участі у голосуванні. Супроводжувала Главу УГКЦ Посол України при Апостольському престолі Тетяна Іжевська. Фоторепортаж п. Володимира Крамара.
 
 
 
Проте низька участь громадян України на цьогорічних парламентських виборах 2012 в Італії була прогнозована. Вже на стадії обговорення нового закону про вибори народних депутатів, пропозиції від громадських організацій за кордоном, що стосувалися можливостей активніше взяти участь у виборчому процесі України, були проігноровані саме народними депутатами попереднього скликання. А рішення Конституційного суду про позбавлення права голосувати за мажоритарних кандидатів на закордонних виборчих дільницях, взагалі, сприйнялося, як повне ігнорування українською владою конституційних прав громадян України, які фактично замінюють соціальні служби України, пересилаючи щороку в Україну, більш, ніж 20 млрд. євро.

Взагалі, спілкуючись з земляками після голосування, можна зробити висновок, що більшість з тих, хто брав участь у виборах, мотивувалися швидше патріотичними почуттями, ніж довірою до конкретної опозиційної партії та заради змін та реформ в Україні.
 
 
Рим. Українці голосують. Фоторепортаж п. Володимира Крамара
 
 
 
 
Мілан: Українці голосують. Власний фоторепортаж (інфо-правовий портал в Італії)
 
Фасад Генконсульства України в м. Мілан. Українці йдуть голосувати
 
Подвір'я Генконсульства України в Мілані
 
 
Переглядів: 669 | Додав: Правознавець
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018