Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Вівторок, 20.02.2018, 04:54

Вівторок, 20.02.2018, 04:54

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2014 » Березень » 11 » УКРАЇНЦІ ВИСЛОВИЛИСЯ ЗА ВСТУП ДО ЄС І НАТО НА ІНТЕРНЕТ-РЕФЕРЕНДУМ
15:22
УКРАЇНЦІ ВИСЛОВИЛИСЯ ЗА ВСТУП ДО ЄС І НАТО НА ІНТЕРНЕТ-РЕФЕРЕНДУМ
Вівторок, 11 березня 2014

Менш однозначним виявилося голосування з мовного питання

Канал "1+1" провів опитування "Всенародний інтернет референдум", на якому українці однозначно підтримали необхідність вступу в НАТО та приєднання до Євросоюзу, пише ТСН.uа.

Інтернет-користувачі мали можливість висловитися з приводу трьох питань: вступу в НАТО, інтеграції з Євросоюзом та запровадження в Україні двох державних мов - української та російської.

Так, більшість опитаних висловилися за вступ України в НАТО (майже 80 тис. осіб ). Негативно на запитання відповіли менше 35 тис. опитаних.

Крім того, українці активно підтримали тезу, що Україна повинна подати заявку на вступ до ЄС. "Так" відповіли 88 тис. осіб, що становить 77% опитаних.

Менш однозначним виявилося голосування з мовного питання. Так, дві офіційні мови в Україні підтримали менше 49 тис. опитаних (43%), негативно висловилися трохи більше респондентів - 65 тис. осіб, що становить відповідно 57%.

Редакція ТСН зазначає, що дане опитування не є репрезентативним, але наголошує на тому, що активність читачів була надзвичайно високою.

Уніан

Переглядів: 220 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018