Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Вівторок, 20.03.2018, 07:12

Вівторок, 20.03.2018, 07:12

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2012 » Квітень » 11 » Українці за кордоном повстали проти рішення Конституційного Суду України
19:56
Українці за кордоном повстали проти рішення Конституційного Суду України
 
Громадські організації українців-емігрантів в Європі та поза  океаном протестують проти рішення Конституційного Суду України, за яким громадяни України за кордоном не зможуть проголосувати на одномандатних округах на виборах до Верховної Ради України восени цього року. Відповідну заяву підписали 37 українських громадських організацій, які представляють останню хвилю еміграції в Італії, Іспанії, Португалії, Греції, Німеччини, Чехії та США, у відповідь на рішення КСУ від 4 квітня 2012 року. "Ми, керівники українських громадських організацій останньої хвилі еміграції, висловлюємо рішучий протест проти дій української влади,
 
яка руками "незалежного" Конституційного Суду позбавила громадян України, що перебувають поза межами Батьківщини, права голосу на одномандатних округах під час наступних парламентських виборів в Україні, призначених на жовтень 2012 року", - йдеться в заяві.
 
"Незважаючи на численні звернення українських закордонних організацій, влада не лише не покращила умови для вільного волевиявлення громадян за кордоном, а навпаки – рішенням Конституційного Суду по суті вкрала 50% голосів громадян України, що проживають за межам Батьківщини", - йдеться в заяві.
 
Громадяни України за кордоном переконані, що таким кроком влада намагається позбавити їх "права голосу, а через нього – можливості впливати на ситуацію в державі, на розбудову демократичної України".
 
"Це рішення Конституційного Суду є кричущим прикладом заангажованості Суду й порушенням принципів рівного виборчого права", - заявляють українці з-за кордону.
 
"Внаслідок цього рішення, мільйони головних інвесторів України, її громадян, що тимчасово працюють в інших країнах, не зможуть висловити своєї оцінки теперішній владі в демократичний спосіб і проголосувати, що вже ставить під сумнів чесність та прозорість парламентських виборів, а також їхні результати", - наголошують українці.
 
Емігранти останньої хвилі вимагають від президента України, Верховної Ради та уряду "негайно втрутитися в ситуацію та відновити конституційні права громадян України".
 
"У разі подальших порушень прав громадян та відсутності негайної реакції органів влади, ми залишаємо за собою можливість всіма законними шляхами домагатися відновлення наших прав, у тому числі шляхом звернення до всіх світових інституцій та проведення протестних заходів, аж до невизнання цих виборів легітимними!"
 
Повідомляємо, що 4 квітня 2012 року Конституційний Суд України визнав неконституційним положення закону про вибори народних депутатів, згідно з яким зарубіжні виборчі дільниці включаються до складу одномандатних округів на території Києва. Раніше до КС звернулися 59 депутатів від Партії регіонів з проханням визнати неконституційним положення ч.2 ст.22 закону "Про вибори народних депутатів України".
 
Згідно з рішенням КС, зарубіжні виборчі дільниці не будуть включені до складу будь-яких одномандатних округів, але увійдуть до складу багатомандатного загальнодержавного округу, і виборці зможуть проголосувати на цих дільницях тільки за партійні списки. За даними ЦВК, на закордонних виборчих дільницях налічується лише близько 400 тис. в той час коли нас громадян України за кордоном є зараз більше 7 мільйонів! Якщо закордонні виборчі дільниці не будуть закріплені за одномандатними округами в Києві, то загальна кількість виборців у столиці зменшиться. Відповідно, скоротиться і кількість одномандатних округів у столиці - за попередніми даними ЦВК, з 16-ти до 13-ти. Відповідно до закону, ЦВК повинна ухвалити рішення про кількість одномандатних округів в кожному регіоні не пізніше 10 квітня.
 
Як відомо, авторитетна ”Українська правда” попередньо писала про зацікавленість Партії регіонів в перерозподілі виборчих округів напередодні парламентських виборів.
 
Переглядів: 426 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 1
1  
Which came first, the problem or the solution? Luckliy it doesn't matter.

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018