Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


П`ятниця, 23.03.2018, 00:32

П`ятниця, 23.03.2018, 00:32

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2013 » Жовтень » 3 » UniCredit покидає Україну через Китай?
15:44
UniCredit покидає Україну через Китай?
 
Італійське ВАТ UniCredit S.p.A представило сьогодні зранку польському банку BGZ дуже цікаву пропозицію і почало зондувати ринок азіатських країн, зокрема Китаю.
 
Ціль - продати свою матірню структуру "Укрсоцбанку", або іншому, який входить у групу UniCredit і покинути Україну. Про це сьогодні зранку під час зустрічі з іноземною пресою повідомив генеральний директор UniCredit S.p.A Федеріко Ґіццоні. Проте, страхуючись реакції ринку, сказав, що остаточного рішення ще не прийнято.
 
"Пропозиція, яку ми зробили сьогодні польському банку - сказав він, - є частиною стратегії нашого банку, яка пояснюється розширенням нашої присутності в країнах, які сприяють нашому розвитку і є для нас «основними». Україна дає мало можливостей для зростання” — повідомив Ґіццоні.
 
BGZ контролюється голландськським Rabobank. Прес-секретар банку UniCredit пояснив, що пропозиція купівлі польського банку, яка була зробленою через Pekao Bank, не є зобов'язуючою, оскільки процес продажу знаходиться ще на початковому етапі.
 
За словами джерел, які є близькими до ситуації, виявляється, що і інші банки є дуже зацікавлені в BGZ. Зокрема це Credit Agricole, BNP Paribas, ING і польський Getin Noble Bank.
 
"Що стосується України, то ми вивчаємо її ринок і намагаємось прийняти вигідне для нас рішення. Вибратися з країн екс СРСР дуже не просто. Щоб покинути Казахстан нам знадобилося два роки" - сказав він і додав, що "UniCredit дивиться на можливості зростання в Китаї, адже там є реальні можливості відкрити більше гілок з метою допомогти своїм корпоративним клієнтам, які хочуть інвестувати в Китай і одночасно залучати китайські інвестиції в Європу”.
 
Українській владі слід розуміти, що евентуальний відхід UniCredit з України — це ще одна велика її поразка у банківській та інвестиційній політиці, а також величезна втрата для країни, адже UniCredit користується в Європі неабияким авторитетом і відкрив в Україні свої представництва заради залучення іноземних інвестицій в Україну. Багато потенційних інвесторів звертають велику увагу на присутність в тій чи іншій країні важливих європейських банків. Окрім цього велика кількість українців за кордоном є клієнтами саме UniCredit банку, а також тому, що банківські групи UniCredit разом з Intesa Sanpaolo є основними акціонерами Національного Банку Італії. Intesa Sanpaolo має 30%, а UniCredit має 22 % акцій.
Переглядів: 304 | Додав: Правознавець
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018