Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Понеділок, 23.04.2018, 13:22

Понеділок, 23.04.2018, 13:22

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2012 » Червень » 16 » В Італії профспілки вийшли на вулиці міст маніфестуючи проти реформи праці
13:50
В Італії профспілки вийшли на вулиці міст маніфестуючи проти реформи праці
 
В Італії розпочались страйки і маніфестації
Пліч-о-пліч з своїми працівниками вийшли сьогодні на площі всіх міст Італії профспілки щоб висловити уряду свій чіткий спротив проти його діяльності. У Римі на Народовій площі вже зібралось 200 000 чоловік і ця цифра зростає з хвилини на хвилину. До Риму прямують автобуси та поїзди з мітингувальниками. Поліція, карабінери та волонтери служби цивільного захисту охороняють їх від від екстремістів, які закликають маніфестантів до крайніх радикальних дій і провокують їх на бійки. Організаторами сьогоднішнього національного протесту в Італії є 4 основні профспілкові конфедерації, а саме: CGIL, CISL, UIL та UGL. Профспілки: «Ми готові до нових загальнонаціональних хвиль протесту проти нищівної політики уряду професорів».

11:00 — По всій країні сьогодні профспілки вийшли на площі міст зі своїми профспілковими членами, щоб висловити також своє обурення щодо сучасної кризисної ситуації, а також щоб передати уряду свої вимоги щодо сфери праці, зайнятості та економічного зросту. Основний мітинг відбувається тут в Римі. «Якщо уряд не прислухається до наших вимог, ми негайно розпочнемо загальнонаціональний безтерміновий протест і проводитимемо страйки, як і сьогодні, по всій нашій країні» - зазначила глава CGIL Сузанна Камуссо і додала: «неприпустимим є спосіб через який наш уряд впроваджує свої строгі програми виходу з кризи. Надмірні податки поставили підприємців і працівників на коліна!».
 
Генеральний секретар CIGL Сузàнна Камуссо: «Порядок денний уряду є занадто строгим і несприйнятливим для народу. CIGL, CISL, UIL та UGL сьогодні на площах заради негайних змін і покращення життєвих умов наших громадян. Політичний порядок денний уряду спровокував напругу в суспільстві і містить в собі несправедливість і впроваджує суспільну нерівність. Ще сьогодні він не дав відповіді на нескінченні ургентні проблеми у сфері праці та економічного розвитку. Сьогодні ми більше не просимо, - сьогодні ми вимагаємо від уряду негайних змін у своєму політичному порядку денному. Він повинен бути змінений заради перспектив для країни».
 
Генеральний секретар CISL Раффаèле Бонàнні: «Міністре праці Форнеро - негайно виправляйте свої помилки! Люди, які з Вашої вини опинились без роботи і пенсії через продовження пенсійного віку з 60 до 65 років, вже після того, як ваші попередники з уряду Берлусконі продовжили його з 55 до 60 років, були звільнені з роботи і через реформу не мають права на пенсію. Ви говорите що сьогодні таких є лише 65 000, а насправді їх є 390 000 і Національний Інститут Соціального Забезпечення передав Вам чіткі цифри. Ваше завдання сьогодні — негайно вирішити їх долю, адже вже на протязі 6 місяців вони є без грошей та роботи і не мають права на пенсію! За що вони мають жити??? Ці невинні люди є жертвами політики Вашого уряду та виразним результатом беззаконня і жорстокості. Ви уникаєте нас як вогню і не бажаєте примирення. Запевняємо Вас що наші конфедерації будуть і надалі продовжувати страйки по всій Італії заради позитивних змін у сфері праці та економічного зросту. Сьогодні ми вимагаємо негайних змін заради покращення умов життя наших громадян однак не через збільшення податків або зниження заробітної плати і пенсії, як це робить ваш уряд. Така терапія не лікує, - вона спричинює смерть!».
 
Генеральний секретар UIL Луіджі Анджелèтті: «Наша країна знаходиться сьогодні у кризі саме через вибір уряду. Ми знаходимося сьогодні тут, бо політика нашого уряду веде Італію у щораз більшу рецесію і через це ми щодня втрачаємо вже не десятки і не сотні, а тисяі робочих місць. Це неприпустимо! Це не правда, що економічний спад залежить від Європи, - все залежить виключно від рішень і виборів кожного одного уряду. Для нашого уряду Європа стала чудовим алібі щоб не давати відповіді громадськості на проблеми які існують. Щоб не траплялось, вони у всьому вказують на Європу. Потерпілим від землетрусу в Емілії ЄС вже передав гроші, а від уряду їх так і не видно! Цим людям повинна бути надана негайна допомога. 20 червня буде рівно місяць від коли розпочались потрясіння і сьогодні вони продовжуються, вони не припинились. Люди перелякані і потребують допомоги. Не можна звалювати на плечі потерпілих обов'язок повалення свого розваленого будинку чи фабрики за власний кошт!!! Ми щиро сподіваємось що уряд знову сяде з нами за стіл переговорів і прислухається до наших конкретних пропозицій щодо виходу з цієї надзвичайно складної ситуації у якій опинилась наша країна. Якщо ж ні, то ми розпочнемо безтермінові страйки по всій країні і у всіх галузях».
Переглядів: 350 | Додав: Правознавець
Всього коментарів: 2
2  
Українські профспілки? Та це реальна пародія, а не профспілки!!! В Україні навіть не мають уяви що таке профспілка!

1  
Про такі профспілки як тут в Італії ми в Україні можемо лише мріяти. Ось коли профспілка є профспілкою! Коли ж в Україні нарешті появиться справжня профспілка, яка реально захищатиме права працівників????? Мабудь ніколи... але якщо так, то тоді нам не суджено повертатись в Україну...

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018