Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Субота, 21.04.2018, 23:13

Субота, 21.04.2018, 23:13

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2012 » Червень » 25 » В. Кличко: В Україні деякі партії перетворилися на проекти і стали предметом торгів
21:59
В. Кличко: В Україні деякі партії перетворилися на проекти і стали предметом торгів
 
Віталій Кличко лідер Українського Демократичного Альянсу за реформи «УДАР»
Частина політичних партій в Україні втратили свою ідеологічну складову та перетворилися на бізнес-проекти. Таку думку висловив Віталій Кличко у ефірі програми «Вечір з Миколою Княжицьким», яка вийшла на телеканалі TVI. Співрозмовники обговорювали вади вітчизняної політичної системи, зокрема, згадали висловлювання Любомира Гузара, що українські партії сучасного зразка – або лідерські, або регіональні, і не представляють інтереси громади. «Я з великою повагою ставлюся до Любомира Гузара, і погоджуюся з його думками про український політикум та про явища, які нині панують в нашому суспільстві», – заявив Кличко
 
Лідер «УДАРу» переконаний, що для багатьох політиків партійна діяльність в Україні вже перетворилася на бізнес. «Партії використовують лише для одного – заробляння грошей. Переважні більшість партій існують лише на папері. Політичні сили стали предметів торгів. Партію в Україні можна навіть придбати», – зазначив Кличко. Однак, за його словами, не можна назвати партією структуру, в якій немає осередків, членів, активістів, прихильників. (так як це є тут в Італії з "провідними" українськими асоціаціями - наша ред.) Такі структури – це скоріше політичні проекти, які існують лише на біл-бордах і в нав'язливій ТБ-рекламі. «Партія – це, перш за все, не якісь документи. Партія – це люди, яких об’єднують спільні ідеї», – наголосив Кличко.
 
«Ми почали будувати «УДАР» два роки тому. І сьогодні наша партія – третя за рівнем довіри українців. Наша політсила – це партія однодумців, людей зі спільним світоглядом. Ми будуємо партію на ідеології. Сьогодні у нас понад 12 000 активних членів», – заявив Кличко. Він зізнався, що не мав політичного досвіду, коли займався створенням партії, а тому вирішив вивчати приклад Німеччини.
 
«Ми вивчали досвід ХДС, лідером якої є Ангела Меркель. Вивчали структуру, цікавилися, як вона діє, і при створенні «УДАРу» використали ту ж модель, яка успішно працює в Німеччині. Я радий, що ХДС обрала нас єдиною партією-партнером в Україні – тому що ми в роботі сповідуємо демократичні цінності, ми побудовані за тим же принципом, що й політсили в Західній Європі», – підкреслив Віталій Кличко, додавши, що ця модель виявилася успішною і в Україні, адже нині «УДАР» широко представлений в усіх регіонах держави.
 
 
Переглядів: 351 | Додав: Правознавець
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018