Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Вівторок, 20.03.2018, 07:15

Вівторок, 20.03.2018, 07:15

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2014 » Жовтень » 7 » В. Наливайченко: "Pеформування українських силових структур є ургентним"
14:15
В. Наливайченко: "Pеформування українських силових структур є ургентним"

Голова Служби Безпеки України Валентин Наливайченко виступає за реформування українських силових структур. Про це він сказав під час програми "Вечір із Миколою Княжицьким" на Еспресо.TV у суботу. Наливайченко підкреслив, що сьогодні на часі ухвалення нових законів, які передбачатимуть інші функції силових відомств, зокрема Служби Безпеки України та Міністерства внутрішніх справ. Також, на його думку, важливо реалізувати плани Президента України Петра Порошенка щодо реформування оборонного та безпекового секторів держави.

«Для мене, як професіонала, важливо зараз добитися, щоб були ухвалені нові закони», - сказав голова СБУ. На його переконання, в СБУ необхідно позбавити невластиві для спецслужби функції, такі як ведення слідства, боротьбу з економічними злочинами.

«Це залишилось від старої системи або просто було натягнуто штучно, щоб переслідувати бізнес», - сказав Наливайченко.

Він нагадав, що сьогодні з корупцією бореться сім державних органів, що на його думку, не сприяє ефективній роботі. Тому голова СБУ вважає, що цим питанням має опікуватися окремий спеціальний орган.

Говорячи про важливість оновлення кадрів в СБУ, Наливайченко поклав великі сподівання на нещодавно ухвалений закон про очищення влади.

Голова СБУ виступив за максимально чесний та прозорий процес люстрації, який базуватиметься не на політичній помсті, а на документах та чіткій доказовій базі. При цьому він пообіцяв повне сприяння зі свого боку щодо розсекречення та оприлюднення тих документів, які є в наявності у Служби.

Водночас, на його думку, головним має стати антикорупційне очищення влади. «Чесно чи не чесно жила людина, як вона отримала свої статки. Це найбільш реально та найбільш важливо», - наголосив Наливайченко. За його словами, результатом люстрації має стати прихід до владних структур, в тому числі до СБУ, молодих професіоналів, патріотів з новим мисленням. «По-іншому не зміниш ні систему, ні Службу Безпеки», - підкреслив Наливайченко.

Переглядів: 430 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018