Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Вівторок, 20.03.2018, 07:12

Вівторок, 20.03.2018, 07:12

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2012 » Липень » 27 » Валентин Наливайченко приєднався до команди однодумців
09:15
Валентин Наливайченко приєднався до команди однодумців
 
Віталій Кличко і Валентин Наливайченко
Фото сайту: podrobnosti.ua
Громадський діяч, політик, екс-голова СБУ Валентин Наливайченко підтвердив інформацію про своє приєднання до команди Віталія Кличка. «Політика – командна гра. Перебувати у політиці без команди однодумців немає жодного змісту. Партія Віталія Кличка УДАР близька мені за духом та цінностями. Це партія нової генерації політиків, це партія моїх однодумців. Тому я долучаюсь до цієї динамічної та перспективної політичної сили», - сказав Наливайченко.
 
«Справжня єдність - не передвиборче гасло. Це відкрита для людей політика формування виборчих списків, це чесне партнерство, це щире бажання об’єднати народ, а не лише власників партійних печаток. 
 
Це все я побачив в УДАРі. І найголовніше – в УДАРі я побачив прагнення радикальних змін на користь громадян, устремління зламати хребет усій прогнилій системі корупції та брехні. Саме тому я обрав УДАР», - наголосив політик.
 
Він підкреслив, що іде в УДАР не з порожніми руками. «Я маю власне бачення міжнародної політики, захисту національної безпеки, реформи силових структур і боротьби з корупцією. Як кадровий дипломат та колишній керівник спецслужби, увесь свій досвід, зв’язки та напрацьовані програми я використаю для спільної роботи в команді УДАРу», - заявив Наливайченко.

«Для мене є доконаним той факт, що без збереження власної самобутності, історії, мови та культури нація не зможе рухатись вперед. Я хочу розвинути та зміцнити у цій новій силі патріотичну складову світогляду. Для мене патріотизм – це дія, а не пусті голосні заяви. Переконаний, УДАР стане партією української дії, яка принесе Україні велич перемог, а українцям гідність та процвітання», - сказав Наливайченко.

«Разом ми творитимемо нову політику, - іншу політику, без змов та кулуарщини, без зрад та тушок. Політику, в основі якої інтереси людини поєднані з національним інтересом. Політику, метою якої є нова справедлива Україна, якою пишатиметься кожен наш громадянин», - підкреслив він.

«В парламенті ми консолідуємо усі здорові патріотичні сили та створимо проукраїнську демократичну більшість, яка зможе усунути узурпаторів та корупціонерів від влади та повернути Україну громадянам», - запевнив Наливайченко.
 
Адміністрація порталу радо вітає второпний і послідовний крок Валентина Наливайчека і щиро бажає успіхів у боротьбі за нову справедливу Україну та відстоюванні інтересів її громадян як в Україні так і за кордоном у Верховній Раді України.
 
Переглядів: 347 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018