Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Понеділок, 23.04.2018, 13:20

Понеділок, 23.04.2018, 13:20

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2013 » Липень » 11 » Відбулась зустріч представників закордонного українства в Кабінеті Міністрів України
13:29
Відбулась зустріч представників закордонного українства в Кабінеті Міністрів України

Минулого тижня відбулася зустріч представників закордонного українства з представниками Уряду України на чолі з віце-прем’єр-міністром України Костянтином Грищенком.

В зустрічі, з боку Української Всесвітньої Координаційної Ради, взяли участь: Михайло Ратушний, Голова Української Всесвітньої Координаційної Ради (Україна),  Ярослава Хортяні, президент Європейського Конгресу Українців (Угорщина), Тарас Дудко, заступник голови УВКР, голова закритого у Росії Об’єднання Українців Росії, Павло Садоха, голова Спілки Українців Португалії, Леонід Ткачук, голова Спілки українців Придністров’я ім.О.Бута.


З урядового боку були присутні: Костянтин Грищенко, віце-прем’єр-міністр України з гуманітарних питань, Юрій Богуцький, керівник Головного управління з питань гуманітарного розвитку Адміністрації Президента України, Андрій Олефіров, заступник Міністра закордонних справ України, Віктор Балюрко, заступник Міністра культури України, Борис Жебровський, заступник Міністра освіти і науки України та представник Міністерства соціальної політики України.

На зустрічі представники закордонного українства поставили перед урядовцями наступні питання:

 1. Усунення проблем з видачою закордонних паспортів для громадян України.
 2. Усунення проблем з видачою посвідчень «закордонного українця».
 3. Зміна положення Міністерства освіти України, про вступ на бюджетну основу для закордонних українців.
 4. Вирішення питань пов’язаних із становищем української трудової міграції (створення спеціального фонду з оплати за консульські послуги для відправки тіл загиблих і важкохворих громадян України на Батьківщину, встановлення тарифів на консульські послуги відповідно до мінімальної зарплати в країнах проживання, забезпечення фінансування відряджень атестаційних комісій Міжнародної Української Школи (МУШ) закордон, тощо).
 5. Включення закордонного українства в комітет по відзначенню 200-ліття від дня народження Т.Г. Шевченка.
 6. Створення органу виконавчої влади по роботі із закордонними українцями.
 7. Звернення особливої уваги на становище українців у Російській Федерації, щодо можливості задоволення ними своїх гуманітарних, освітніх, інформаційних та духовних потреб.
 8. Взаємодія з українськими громадами щодо підтримки підписання угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом.
 9. Забезпечення практичного виконання Державної програми по роботі із закордонним українством до 2015 року.
 10. Прийняття  спеціальної програми становища українців Придністров’я.
 11. Пришвидшення підписання міждержавних угод по соціальному захисту з країнами масової трудової міграції українців, в частині взаємозарахування пенсій та соціальних платежів.
 12. Відмова від обкладання податком грошових переказів трудових мігрантів в Україні.

Після зустрічі віце-прем’єр запевнив, що із всіх обговорених питаннях будуть дані урядові доручення на їх вирішення, а в питанні видачі закордонних паспортів – українські консульства вже їх отримали і приступили до їх видачі.

З питання вступу закордонних українців до вищих навчальних закладів на бюджетну форму навчання буде на найближчому засіданні Уряду прийнята урядова постанова, що дозволить приймати документи на вступ від абітурієнтів без посвідчення «закордонного українця», – запевнив Костянтин Грищенко.


Джерело: Прес-служба УВКР


Переглядів: 270 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018