Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Субота, 17.03.2018, 05:26

Субота, 17.03.2018, 05:26

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2013 » Жовтень » 7 » ВІДІЙШОВ У ВІЧНІСТЬ ВІКТОР ЮРІЙОВИЧ ГОРОБЧУK
14:51
ВІДІЙШОВ У ВІЧНІСТЬ ВІКТОР ЮРІЙОВИЧ ГОРОБЧУK


Вчора на 50-му році життя в Україні відійшов у вічність великий патріот України, відомий науковець, правозахисник, голова італійського представництва Міжнародного центру впровадження програм ЮНЕСКО в Італії, член Президії МГО «Четверта Хвиля», віце-президент центру стратегічних досліджень та аналізу, а також лідер ВО «Загальноукраїнський трудовий рух - «Солідарність» Віктор Горобчук.

За час свого перебування в Італії, Віктора пізнало багато людей та його діяльність. Його постійна боротьба за Україну, за український народ, який поневіряється по цілому світі на заробітках та його бажання бачити українців, як націю вільних і нескорених громадян, неодноразово проявлялись у багатьох статтях найвідоміших українських видань, на телебаченні у дебатах з політиками та в особистій присутності на багатьох площах Італії та України під час різних масових протестів.

У своїй книзі «Велика смута», яку світ побачив у 2010 році, Віктор приділив багато уваги діям сучасної та всіх попередніх "українських" влад, які привели велику країну до політичного та економічного занепаду і за 22 роки "незалежності" так і не дали можливості зародитись в Україні демократії, тобто народовладдю.

У книзі подано глибокий аналіз причин політичної кризи і, як наслідок, кризи державного управління.

Політичні партії - кланові угрупування, які й думки не мають про побудову держави, підпорядкування себе інтересам суспільства, а народ мають за темну масу, яку можна обдурювати, визискувати в особистих інтересах, без належної оплати праці, елементарного соціального, медичного, культурного забезпечення. У книзі розкривається механізм взаємодії кланових угруповань. Їхню роль у правовій, адміністративній, господарській сферах доводиться кваліфікувати як наскрізь корумповану й злочинну.

Віктор Горобчук подав механізми зміни системи феодальних відносин у сучасних економічних умовах на політичну систему розвитку і розквіту, в якій кожна працююча людина зможе реалізувати свій потенціал і мати гарантії безпеки свого життя та своїх дітей.

Віктор Горобчук був переконаний, що з рабських душ неможливо створити вільного суспільства. А тому соціальна революція не може дати результатів без більш глибокої духовної революції. Солідарність усіх чесних громадян - це шлях, який має пройти українське суспільство, якщо воно хоче жити у сильній, заможній, демократичній Україні.

Народився Віктор Горобчук 9 серпня 1963 року в м. Бережани Тернопільської області. Освіта - політехнічний інститут за фахом інженер-технолог (1985 р.), філософський факультет Київського державного університету ім. Т.Шевченка (1993 р.).

Зворушені великою втратою нашого дорогого друга та патріота України, якого ми знали особисто, виражаємо всім його рідним, друзям, близьким та знайомим наші найсердечніші співчуття та обіцяємо, що Віктор та його ідеї і надалі матимуть свій подальший розвиток в історії українського народу і що у наших серцях та молитвах Віктор залишиться назавжди... ВІЧНАЯ ЙОМУ ПАМ'ЯТЬ...

Адміністрація ІПП в Італії
Переглядів: 707 | Додав: Правознавець
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018