Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Четвер, 19.04.2018, 15:28

Четвер, 19.04.2018, 15:28

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2012 » Січень » 21 » Вітаємо з Днем Соборності та Днем Свободи України
21:06
Вітаємо з Днем Соборності та Днем Свободи України
 
Фото: bershad.ua
Дорогі земляки!
День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято – День Соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на велелюдному зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західно-Української Народної Республіки. Виголошення соборницької ідеї стало могутнім виявом творчої енергії нації та прагнення до етнічної і територіальної єдності.
 
Ті вікопомні історичні події сформували підґрунтя для відродження незалежної соборної демократичної України та утвердження національної ідеї.
 
Цього року разом із Днем Соборності України ми святкуємо ще й День Свободи. Адже, саме Свобода – це наша мета і, водночас, політична й суспільна реальність, яка повинна об'єднувати нас українців незалежно від поглядів чи переконань, або країни проживання. Найважливіше щоб наше українці здобули в Україні право на зміни, на свободу слова, на справедливий суд, на професійні правоохоронні органи, право на безпеку та захист, на високоякісну і некорумповану медицину, на гідний соціальний захист та заробітню плату і щоб прокинулись зі сну наївності та байдужості до діяльності сучасної влади, яка знищує нашу націю день за днем. І це повинно бути щоденним обов'язком кожного з нас - боротись за свободу та демократичну європейську Україну!
 
Для кожного громадянина України чи закордонного українця настав час усвідомити себе повноцінним господарем держави – бути вимогливим до влади, але непасивним у своїх очікуваннях, а діяльним для власного добробуту!
 
Тож сердечно бажаємо вам міцного здоров'я, щастя, добра, миру, злагоди і глибокої віри у гідне майбутнє нашої європейської України!
 
Адміністрація порталу
 
 
 
Переглядів: 375 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018