Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Понеділок, 23.04.2018, 13:36

Понеділок, 23.04.2018, 13:36

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2012 » Серпень » 24 » ВІТАЄМО З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ!
02:21
ВІТАЄМО З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ!
 
З Днем Незалежності! Фото: rbc.ua
Дорогі земляки, українці!

У цей так величний і урочистий день 21 річниці Дня Незалежності нашої України, сердечно вітаємо Вас з національним святом нашої державності! День незалежності – це нагадування про велику подію, яка дала українському народу можливість самому вирішувати свою долю. Вона вплинула на життя кожного з нас, на майбутнє наших дітей і всіх наших нащадків. З власною державністю завжди пов’язувалися найбільші духовні цінності народу – повага до людської гідності, любов до свободи, прагнення соціальної справедливості. Народні сподівання проголосив на весь світ ще універсал Богдана Хмельницького: "Щоб кожний на всій Україні користувався вольностями, щоб наш народ з неволі міг видертися”.
 
Слова великого гетьмана і сьогодні є наказом для нас. Mи утвердимо незалежність України і змінимо наше життя на краще! Разом – переможемо! Тому хоч ми і далеко за межами нашої неньки України, та все ж таки від усієї душі зичемо Вам міцного здоров’я, особистого щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, подальших успіхів в усіх справах і починаннях заради процвітання незалежної України. Нехай наші серця наповнюються гордістю за приналежність до Великої Нації - Українці та прагненням до єдності та порозуміння! Слава Україні та її героям!
 
З повагою 
команда ІПП в Італії
 
Вітання від друзів: Відео надане Українським Демократичним Альянсом за Реформи
 
 
 

Світовий Конгрес Українців

Ukrainian World Congress


ПРИВІТАННЯ СВІТОВОГО КОНҐРЕСУ УКРАЇНЦІВ
З НАГОДИ 21-ої РІЧНИЦІ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ
 
Світовий Конґрес Українців (СКУ) щиро вітає все світове українство з 21-ою річницею прийняття історичного Акту незалежності України, який законодавчо закріпив вікові прагнення українського народу жити в самостійній суверенній державі.
 
Здобуття незалежності стало торжеством над багатовіковим поневоленням, безпощадним нищенням усяких проявів українського національного духу, геноцидом та голодоморами, якими наші вороги намагалися асимілювати та утримувати Україну в довічному рабстві.
 
Одним із напрямків діяльності СКУ від його створення 45 років тому до 1991 року було представити світу правдиву інформацію про антиукраїнські дії радянської імперії та про статус поневоленої України, а також робити все, щоб вона відновила свою державність. А з проголошенням Акту незалежності СКУ розгорнув активну діяльність, спрямовану на утвердження незалежної Української держави.
 
СКУ закликає всіх українців зберігати неоціненний дар незалежності, любити і шанувати українську мову й культуру та ще більше віддано і наполегливо працювати для національного відродження і розбудови Української держави, зокрема через намагання різних сил повернути її до колоніального минулого.
 
СКУ є міжнародною координаційною надбудовою українських громад у діаспорі, що представляє інтереси понад 20 мільйонів українців. СКУ об’єднує в своєму складі українські організації із 32 країн та підтримує зв’язки з українцями ще 15 країн. Заснований у 1967 р. як неприбуткова організація, у 2003 р. СКУ був визнаний як неурядова організація зі спеціальним консультативним статусом Економічною та соціальною радою Організації Об’єднаних Націй.
 
Переглядів: 579 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018