Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Субота, 21.04.2018, 23:15

Субота, 21.04.2018, 23:15

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2013 » Січень » 28 » Vitàliy Klitschko: Il futuro dell'Ucraina è inestricabilmente connesso alla scelta europea
15:13
Vitàliy Klitschko: Il futuro dell'Ucraina è inestricabilmente connesso alla scelta europea
 
Leader del partito "UDAR" Vitàliy Klitschko
 «Il futuro dell'Ucraina per noi è inestricabilmente connesso alla scelta europea – eurointegrazione in basse all'attuazione in Ucraina dei valori e degli standard europei» - ha detto il leader del partito "UDAR" (Ukrainian Democratic Alliance for Reforms – tradotto in italiano Alleanza Democratica Ucraina per le Riforme) alla Conferenza "Ucraina: Est o Ovest - falso dilemma" a Davos in Svizzera tenutasi in occasione della riunione annuale del Forum Economico Mondiale. «Per l'Ucraina, non c'è altra alternativa che le riforme del modello europeo. Le nostre iniziative oggi in Parlamento in Ucraina sono rivolte proprio alla trasformazione dell'attuale status quo: lotta contro la corruzione, la riforma del sistema giuridico, del sistema fiscale, nonché la riforma delle pubbliche amministrazioni» - ha detto Klitschko
 
«Cosa serve per l'attuazione delle riforme e della realizzazione della scelta europea dell'Ucraina? Prima di tutto - un piano chiaro coordinato di azioni. Uno di questi piani d'azione noi consideriamo l'accordo di associazione dell'Ucraina con l'UE, compresa la creazione di una zona di libero scambio. Pertanto auguro che l'attuale governo ucraino possa adottare il più presto possibile delle misure concrete affinché esse rendano possibile la firma dell'accordo già nei prossimi mesi» - ha detto il leader dell'UDAR.
 
Secondo il leader del partito d'Ucraina "UDAR”, Vitàliy Klitschko, l'attuazione dei programmi di riforma in Ucraina significa anche una politica estera più forte affinché la scelta europea dell'Ucraina possa realizzarsi concretamente.
 
«Tale politica deve includere in sé anche dei rapporti prevedibili, civili con i paesi vicini come la Russia. Per "Civili" si intende – rispetto, parità ed utilità reciproche»,- ha detto Klitschko.
 
Tuttavia, Vitàliy Klitschko ha sottolineato che lo sviluppo della cooperazione con i paesi vicini non deve essere a scapito dei nostri sforzi nella direzione europea.
 
«Noi non supportano le decisioni che sono in contrasto con i nostri interessi nazionali. Questo spiega il nostro atteggiamento del tutto negativo verso l'Unione doganale ovvero l'Unione Euroasiatica. Essa non dà all'Ucraina nessun vantaggio rispetto agli attuali meccanismi regionali e bilaterali di cooperazione ed è una reale minaccia alla sua sovranità»,- ha detto il politico.
 
 
 Віталій Кличко: Рух у майбутнє для нас нерозривно пов’язаний із європейським вибором
 
Рух у майбутнє для нас нерозривно пов’язаний із європейським вибором – євроінтеграцією на основі втілення в Україні європейських цінностей і стандартів, - заявив лідер партії "УДАР” у Давосі. Віталій Кличко виступив на 9-й українській ланч-конференції «Україна: Схід чи Захід – хибна дилема?», яка відбулася з нагоди щорічної зустрічі Всесвітнього економічного форуму у Давосі (Швейцарія).

"Для України немає альтернативи реформам європейського зразка. Саме на такі перетворення спрямовані наші ініціативи у парламенті – щодо реальної боротьби з корупцією, правової та реформи бюджетної системи, реформи місцевого самоврядування”, - зазначив Кличко.
 
"Що потрібно для забезпечення реформ і реалізації європейського вибору України? Перш за все - чіткий, узгоджений план дій. Таким планом дій ми вважаємо Угоду про асоціацію з ЄС, включаючи створення зони вільної торгівлі. Тому наполягаємо, щоб чинна українська влада вжила конкретних заходів, які б зробили можливим підписання Угоди вже цього року”, - наголосив лідер «УДАРу».
 
На думку Кличка, втілення програми реформ означає також і сильну зовнішню політику, спрямовану на реалізацію європейського вибору України. "Така політика має включати в себе і прогнозовані, цивілізовані стосунки з сусідами, зокрема, і з Росією. «Цивілізовані» означає – рівноправні і на взаємній вигоді та повазі”, - зазначив Віталій Кличко.
 
Водночас він підкреслив, що розвиток співпраці з сусідніми державами не повинен відбуватися за рахунок послаблення наших зусиль на європейському напрямку. "Ми не підтримуємо рішень, які суперечать національним інтересам нашої держави. Саме цим пояснюється наше негативне ставлення до Митного союзу. Він не додає Україні вигод порівняно з існуючими регіональними та двосторонніми механізмами співпраці та реально загрожує її суверенітету”, - відзначив політик.
 
 
Більшість гостей Українського ланчу в Давосі проголосували за Україну в ЄС
 
У Давосі на початку Українського Ланчу оприлюднили результати голосування гостей щодо вибору зовнішнього вектору України- 57 відсотків проголосували за рух до Європейського Союзу, - розповіла народний депутат від фракції "УДАР” Оксана Продан, яка брала участь у ланчі.
 
"Виступали від влади - Юрій Бойко та Леонід Кожара, від опозиції - Віталій Кличко та Арсеній Яценюк, від Росії - Олексій Кудрін, від Європи - Хав'єр Солана. Представники української влади розказували про здійснені нею реформи та прагнення до Європи. Росіянин переконував у необхідності приєднання до структур навколо Росії, причому одним із аргументів під кінець навів те, що Росія буде у Євросоюзі раніше, ніж Україна”, - зазначила Оксана Продан.
 
Депутат наголосила, що Віталій Кличко був єдиний з доповідачів, хто говорив українською мовою. "Кличко говорив про те, про що говорив і Солана - про необхідність утвердження в Україні європейських цінностей, захисту прав громадян, створення умов для розвитку кожної людини. Віталій Кличко підкреслив, що в "УДАРу" є план дій реформування України і наближення до європейських стандартів життя. І перший крок, який треба для цього зробити- це вже цього року підписати Угоду про асоціацію з ЄС”, - відзначила Продан.
 
 
Переглядів: 425 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018