Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Вівторок, 20.03.2018, 07:14

Вівторок, 20.03.2018, 07:14

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2013 » Серпень » 1 » Вітаутас Ландсбергіс: "Лише в ЄС Україна зможе стати Україною"
17:49
Вітаутас Ландсбергіс: "Лише в ЄС Україна зможе стати Україною"

Депутат Європарламенту, екс-спікер литовського парламенту Вітаутас Ландсбергіс поділився досвідом, який може перейняти Україна в ході своєї боротьби за незалежність і руху по шляху євроінтеграції.

Про це євродепутат Вітаутас Ландсбергіс заявив в ході свого візиту в Україну, повідомляє
Цензор.НЕТ з посиланням на INTV. "Який досвід, з литовського досвіду, можна перейнятий на дорозі України до її незалежності? Українці сьогодні лише на половині шляху до справжньої незалежності. Ми литовці вже більше ніж на половині. 

Зараз ми боремося за незалежність від" Газпрому", від східної енергетичної імперії. Але у Вас українців зараз досить гостро стоїть питання з вибором шляху. Ви маєте незалежність, маєте свої закони, владу якусь обираєте, але що далі? Ви знаєте, всі це бачать, є дві сфери тяжіння: східна і західна. На мою, в Україні превалює тяга йти в західному напрямку: Україна відчуває себе частиною ЄС, бо є в Європі" - заявив політик.

"Питання в іншому, чи хоче цього також сильно сама Європа. У той же час, є дуже сильний посил, тяжіння з боку сходу. Благо, так би Європа тягнула, а от від туди (східний вектор - ред.) І пропозиції, і підкупи , і загрози, - що завгодно, не кажучи про те, що було застосовано проти Грузії. Зараз у Молодові також оголосили про створення кордону між Молдовою та Придністров'ям. Ці небезпечні ігри триватимуть і надалі. Вирішальне слово в цих іграх не те, як сильно Захід чи ЄС захоче Вам допомогти, навіть безстрашно конфліктуючи з Путіним, а як Ви, українці, самі визначитеся і те - наскільки Ви готові правово свідомі і готові на труднощі, на ризик, а головне на те, що, може бути, найважче - це домовитися між собою. У нас також це було, може не з такими втратами, але були ознаки взаємної заздрості,типу: "якщо це буде досягнуто при тій владі - це не добре, це повинно бути досягнуто при мені, при моїй владі"... "Так думати - це згубно і непрофесійно та й не патріотично", - пояснив євродепутат.

 
Чи є Україна зараз? Може, це й образливе питання, але над цим необхідно задуматись. Україна, яка усвідомлює себе, і своє місце, і не тільки на карті, а й у європейській цивілізації, може, вона ще повинна з'явитися? Повинна з'явитися саме Українська Україна і згинути назавжди підневільна колонія колишнього СРСР! Це досяжно, - проте лише в ЄС. Саме у європейській сім'ї Україна зможе стати Україною, а в протилежному випадку вона назавжди залишиться чиєюсь околицею, або околицею чогось", - резюмував Ландсбергіс.
 

Промоціонуй акцію: "Я - за Україну в ЄC!"
 

 
Переглядів: 289 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018