Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Четвер, 19.04.2018, 15:34

Четвер, 19.04.2018, 15:34

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2013 » Квітень » 2 » Волонтери асоціації City Angels International: «Добро завжди перемагає зло»!
14:24
Волонтери асоціації City Angels International: «Добро завжди перемагає зло»!
 
 Волонтери міжнародної асоціації City Angels International Фото сайту: cityangels.org
Від коли існує світ, існує і одвічна боротьба двох протилежних сил: добра і зла. Кожна людина на своєму шляху силою обставин обов'язково зустрічається з їх проявами і після цього набуває життєвого досвіду, мудрості, починає розуміти і те, що є зло, а що є добро. Християнська мораль вчить нас нейтралізувати зло добром, не відповідати злочином на злочин, не мститися за кривди, бо це може призвести до великої вселюдської трагедії. Яким прекрасним могло бути наше буття, якби кожна людина жила за заповіддю Божою: "Люби ближнього свого як себе самого”, або за звичайнісіньким правилом світського життя: "Поводься з іншими так, як би ти хотів, щоб поводилися з тобою". Впровадження цих цінностей у повсякденне життя людини неодмінно сприябло б зникненню воєн, сварок, вбивств, злочинів, ворожнеч, помст і т.п.
 
Цю істину добре усвідомили і щоденно впроваджують у життя вже протягом 19 років волонтери міжнародної асоціації City Angels International. Ця Асоціація була заснована у 1994 році паном Маріо Фурлан у м. Мілані. Мету, яку поставив перед собою п. Маріо Фурлан — це надання допомоги і захисту жертвам злочинів. Установчі збори асоціації відбулись у грудні 1994 року у церкві св. Карміне. Натомість офіційна презентація Асоціації – 8 лютого 1995 року. Після довгих місяців недовіри, а іноді й відвертої ворожості з боку місцевої влади, асоціація через свою відкритість та благочинну діяльність почала отримувати неабияку симпатію та прихильність від різних установ та місцевої влади, а згодом у 1999 році і офіційне визнання та нагороду від мерії м. Мілану та губернатора регіону Ломбардія.
 
За роки своєї плідної діяльності, асоціація отримала неабияку підтримку і у інших регіонах Італії та почала відкривати свої представництва у Римі, Турині, Варезе, Падові та багатьох інших містах. Представляючи позитивний приклад для громадськості, у 2000 році асоціація отримала офіційне визнання з боку глави держави та уряду Італії. Починаючи з 2001 року, Асоціація щороку організовує День Ангела: день, в якому навіть видатні громадські і політичні діячі у різних містах Італії приєднуються до діяльності волонтерів асоціації City Angels і в уніформах волонтерів служать у їдальнях безпритульним і потребуючим опіки.
 
У 2007 році в Мілані волонтери асоціації City Angels дали життя першому в Італії гуртожитку для безпритульних, який називається Casa Silvana (зона Мілано Ламбрате). Цей гуртожиток є відкритий всю ніч, приймає як чоловіків так і жінок, а також пари і сім'ї, які знаходяться у скрутному становищі, приймає також і безпритульних домашніх тварин. У 2011 році асоціація відкрила свої перші два представництва за кордоном в м. Тузлі (Франція), а також у Боснії і Герцеговині. У 2013 році асоціація планує відкрити ще 2 нові представництва і у країнах Східної Європи та продовжувати здійснювати свою діяльність за кордоном. Тож якщо ви відчуваєте у собі бажання творити добро і бажаєте стати волонтером міжнародної асоціації City Angels, - приєднуйтесь до нас!
 
Офіційний логотип асоціації
Хто ми? Ми волонтери і здійснюємо нашу діяльність на вулицях міст, сіл і особливо надаєм населенню нашу допомогу у надзвичайних ситуаціях. Нас можна розпізнати за нашою уніформою:
 
- блакитний берет, - символ миротворців Організації Об'єднаних Націй, який підкреслює наше бажання підтримувати мир у світі.
 
- футболки, або куртки нашої асоціації з логотипом є червоного кольору, що виражає нашу любов до ближніх і бажання їм допомогти.
 
- а орел у логотипі — птах, який захищає місто. Ми були засновані у 1994 році у м. Мілані, а зараз діємо по всій Італії, Франції та у Боснії і Герцеговині.
 
Ми допомагаємо найбільш уразливими: бездпритульним, опікуємось наркоманами, жертвами насильства, надаєм нашу допомогу і підтримку органам правового порядку, наглядаємо за громадським порядком, надаєм допомогу людям і тваринам у біді.
 
Наші волонтери — це 60% чоловіків, 40% жінок. Серед наших волонтерів є чимало іммігрантів. Ми пишаємося тим, що ми багатонаціональна, антирасистська, мультикультуральна і багатоконфесійна асоціація, яка поєднє Ангелів усього світу, що працюють в гармонії для блага та безпеки свого міста! Середній вік наших волонтерів: 20-45 років. Мінімальний вік для вступу в асоціацію: 18 років. Наш найстарший ангел п. Клаус має 70 років!
 
 
Якщо і Ти прагнеш надати комусь свою допомогу — приєднуйся до нас! Відвідай веб-сайт нашої асоціації: http://www.cityangels.org
 
Координати головного Офісу:
 
Via Teodosio 85, 20131 Milano
Teл.: 02 26 80 94 35
Fax 02 26 80 91 76
Електронна пошта: cityangels @ cityangels.it
 
 
Діяльність волонтерів City Angels
 
 
З любов'ю
Асоціація City Angels International
 
Переглядів: 897 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018