Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Вівторок, 23.10.2018, 20:39

Вівторок, 23.10.2018, 20:39

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2016 » Квітень » 25 » Впис дитини у паспорт з іноземним громадянством для поїздки в Україну
16:31
Впис дитини у паспорт з іноземним громадянством для поїздки в Україну

Останнім часом наша редакція часто отримує питання стосовно вписання дитини, яка є громадянином Італії у свій закордонний паспорт. Хоч відповідь на це та багато інших питань міститься на нашому порталі у розділі "Запитуйте-Відповідаємо", ми вирішили виставити її також і тут, щоб не повторюватись декілька ріазів. Отже, 26.06.2012 ввійшов в дію Декрет-Закон Італії № 135/2009 у відповідності до якого неповнолітня дитина (громадянин Італії), може вільно подорожувати за кордон у супроводі своїх батьків (або з одним з них) при наявності у нього його персонального проїзного документа (дитячого паспорта - documento di viaggio individuale per minori) та дозволу батька на вивіз дитини за кордон, якщо мати іноземка (громадянка України).


Фото: bimboinviaggio.com

Окрім цього у відповідності до вищезгаданого Декрету-Закону Італії № 135/2009, який було змінено на Закон Італії № 166/2009, від 25 листопада 2009 року дані про неповнолітню дитину громадянина Італії не можуть бути внесені у паспорт батьків, які є громадянами Італії. Це є необхідно для громадян, які не є громадянами країн-членів ЄС. Тобто у паспорті громадянина/нки України дитина повинна бути вписана в її закордонний паспорт обов'язково не залежно від того яке громадянство має її дитина.

Більш розширену інформацію про це можна отримати також і на сайті МЗС Італії:

http://www.esteri.it/MAE/IT/Italiani_nel_Mondo/ServiziConsolari/Documenti_di_Viaggio/Passaporto.htm

Що стосується в'їзду (виїзд) та перебування іноземців в Україні, то це питання регулюється Законом України „Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства” від 22 вересня 2011 року та порядком продовження строку перебування та продовження або скорочення строку тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства на території України, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2012 року № 150.

Внесення відомостей про неповнолітніх дітей, які народились після 01.03.2001р., до закордонного паспорта того з батьків, який є ГРОМАДЯНИНОМ УКРАЇНИ, здійснюється після реєстрації дитини громадянином України. Процедура реєстрації дитини громадянином України відбувається на підставі частини 1 статті 7 Закону України "Про громадянство України" в редакції від 18.01.2001 року, який набув чинності 1 березня 2001 року: дитина, батьки або ОДИН З БАТЬКІВ якої на момент її народження були ГРОМАДЯНАМИ УКРАЇНИ, є ГРОМАДЯНИНОМ УКРАЇНИ, незалежно від місця проживання батьків на момент народження дитини. Її подальше громадянство вирішують самі батьки. Проте, якщо батько італієць, то може (по належному йому праву) оформити своїй дитині італійське громадянство.

Так само як в Італії так і в Україні в проїзний документ (закордонний паспорт) дитини вносяться дані її батьків. І це відомо всім. Однак при в'їзді в Україну чи виїзді з України дітей (навіть іноземних громадян), батьки яких (або один з них) є громадянами України і є їх законними представниками, повинні мати внесені у їх закордонні паспорти разом з фотокарткою, яку вклеюється у паспорт, дані про свою дитину.

Адреси диппредставництв України в Італії ви можете знайти на нашому порталі у розділі головного меню НАВІГАЦІЯ - КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ.

УВАГА! При поданні Ваших запитань звертайте будь ласка увагу на правильність написання Вашого е-мейлу, якщо бажаєте отримати відповідь. Дякуємо!

Переглядів: 627 | Додав: Правознавець
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018