Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Субота, 21.04.2018, 23:14

Субота, 21.04.2018, 23:14

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2012 » Червень » 5 » ВРУ прийняла законопроект про мови, а мене вона запитала чи він мені потрібен?
20:23
ВРУ прийняла законопроект про мови, а мене вона запитала чи він мені потрібен?
 
Настав час зайнятись ділом а не язиком!
Європейська партія України Фото: epu.in.ua
Сьогодні у першому читанні ВРУ прийняла законопроект про регіональні мови, «а мене вона запитала чи Україні і мені цей законопроект потрібен?» - саме це питання повинен поставити сьогодні чинному режиму кожен один українець з огляду на його намагання знищити спершу українську мову, а потім і  нашу націю загалом! У ВРУ їх обирав Я, і животіють вони у ній, бо на них працююю саме Я! Поки що закон прийнято лише в першому читанні, але виклик, який вона кинула сьогодні НАМ є надзвичайно серйозним. Тому якщо сьогодні Я і ТИ не повстанемо на захист НАШОЇ МОВИ, - вже завтра олігархічний режим зробить з України російську провінцію, а згодом і приєднає її до Росії.
 
Зважте, законопроект сьогодні прийнято не зважаючи на чітку рішучість парламентської опозиції та незліченну кількість людей, які прийшли під Верховну Раду, щоб захистити свою рідну УКРАЇНСЬКУ мову. Чинний режим має НАС за непотріб!
 
Мовні ініціативи Партії регіонів ­­– це антиукраїнська політика, яка не має нічого спільного з захистом мовних прав громадян. Це злочинна політика абсолютних банкротів, які хочуть утриматись при владі навіть ціною розколу і знищення самої країни! Це режим злодіїв та українофобів. Вони повністю узурпували владу в країні. Єдине, що їм ще заважає, так це українці ­– люди, які люблять свою країну та відчувають себе її громадянами і господарями. Їм не потрібні українці, громадяни, їм потрібна – тільки дешева і безправна робоча сила, яка ніколи не зможе притягнути їх до звіту. Їм не потрібна Україна, їм потрібна територія для надприбутків та експлуатації. Саме тому вони хочуть добити українську мову, бо це означає знищити український народ – національну гідність та єдність людей, які ніколи не погодяться бути рабами на своїй Богодм даній батьківській землі. Голосування за законопроект Колісніченка є антиконституції, антикраїнський та спрямований виключно проти незалежності України і кожного з нас.
 
Депутати, які проголосували за цей закон, – повинні понести відповідальність перед законом. Усі антиконституційні рішення парламенту і владного режиму повинні бути скасованими Конституційним Судом. КС повинен бути Судом, адже судова - це одна з гілок влади, а отже зобов'язана бути владою, а не...маріонеткою! Усі, хто вчинили цей злочин проти України та Конституції – повинні понести заслужене покарання!
 
Вже сьогодні ми повинні гідно стати на захист НАШОЇ мови у НАШІЙ країні і дати конкретну відсіч злодіям та українофобам. Російська мова, як і інші мови національних меншин ніколи в Україні не утиснялися, а тому і немає жодних реальних підстав для того щоб надавати їм особливий статус. Мовне питання - це цисто політична інтрига ПР-івців та комуністів за якою не існує жодного реального бажання захисту мовних прав меншин! 
 
Що б не казали сьогодні наші опоненти ПР-івці чи інші про «помаранчеву руїну», але за мову не брався навіть Кучма, лише обіцяв її під вибори. ПР-івці, натомість, розуміючи що їх політрейтинг в Україні є на рівні плітнуса, а на "носі" вибори, тому й вирішили його підняти саме через "мовне питання" і саме перед виборами. І недарма - адже пророблений роками варіант-мишоловка спрацьовує завжди, тож прийнявши цей закон, голоси на виборах вже гарантовано. НІ! - порушенню Конституції і розколу України!
 
Після того, як режим брутально потоптався по Конституції України та державному суверенітету, НАША НАЦІЯ тільки масштабними акціями протесту може завадити ухваленню цього антиукраїнського законопроекту у другому читанні. Захистимо мову – захистимо Україну!
Фото: spilka.pt
 
 
 
 
Переглядів: 546 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 1
1  
I went to tons of links before this, what was I tinihkng?

Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018