Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Субота, 25.11.2017, 09:42

Субота, 25.11.2017, 09:42

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2012 » Лютий » 18 » ВРУ скасувала впровадження біометричних паспортів
18:48
ВРУ скасувала впровадження біометричних паспортів
 
Біометричний паспорт України
Верховна Рада України скасувала закон "Про документи, що засвідчують особу і підтверджують громадянство України", яким передбачалося впровадження документів, що засвідчують особу і громадянство України і містять біометричні дані. За пропозицію президента Віктора Януковича до закону скасувати його проголосувало 304 депутатів при мінімально необхідних 226. Янукович вважає, що закон несе ризики порушень конституційних прав громадян, порушує взяті Україною міжнародні зобов'язання, не забезпечує безпеку громадян і загрожує суттєвому і необгрунтованого збільшення бюджетних витрат. 
 
"Рішення прийняте конституційною більшістю", - підкреслив спікер Верховної Ради Володимир Литвин. Документом пропонувалося запровадити біометричні документи для виїзду українців за кордон. Таким чином депутати підтримали вето президента Віктора Януковича на даний закон.

Як відомо, 21 жовтня президент Віктор Янукович ветував закон про біометричні паспорти.Після цього прем’єр Микола Азаров на своїй сторінці у Facebook повідомив, що Кабмін розробляє новий законопроект. Впровадження біометричних паспортів є зобов'язанням України, прийнятому в рамках плану дій щодо введення безвізового режиму з Європейським Союзом. Проте нещодавно Європейська комісія звернула увагу України на відсутність прогресу України в ухваленні закону, яким запроваджуються біометричні документи для виїзду за кордон.
 

Що стосується Італії, то Італія з кінця червня 2009 року розпочала видавати своїм громадянам біометричні паспорти відповідно до європейських вимог. У цьому паспорті знаходиться мікрочіп, який міститить фотографію власника, його дані, його підпис, його відбиток пальців, громадянство, а іноді й іншу важливу ідентифікаційну інформацію. Ці паспорти пов'язані з правом громадянина на правовий захист за кордоном, а також з правом пезперешкодного повернення у країну свого походження. Багато країн ЄС з 2010 року по-різному розробляють свої біометричні паспорти з  різними властивостями, щоб підтвердити з більшою впевненістю те, що особа, яка подала паспорт є його законним власником.

Працівник італійської держполіції
з біометричним паспортом
 
 
Переглядів: 398 | Додав: Правознавець
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2017