Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Четвер, 19.04.2018, 15:24

Четвер, 19.04.2018, 15:24

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2012 » Вересень » 28 » Вибори 2012: ГКУ в м. Мілан інформує про права громадян по ВО № 900032
09:54
Вибори 2012: ГКУ в м. Мілан інформує про права громадян по ВО № 900032
 
Попередні списки виборців будуть сформовані винятково на підставі даних постійного та тимчасового консульського обліку (де зараз налічується близько 3,5 тисяч потенційних виборців). Нормативно-правова база стосовно виборів досить добре систематизована на сайті МЗС України за посиланням: http://www.mfa.gov.ua/mfa/ua/37689.htm.
 
Починаючи з 27 вересня 2012 року і закінчуючи 23 жовтня 2012 року ті громадяни України, які не стоять на обліку в Генконсульстві України в м. Мілан, але дуже бажатимуть проголосувати, повинні написати "мотивовані" заяви про зміну місця голосування
 
без зміни виборчої адреси (бланк додається) і подавати їх або до ГКУ в Мілані або за місцем проживання (виборчою адресою) в Україні, де їм з цієї нагоди мають видаватися "спеціальні посвідчення за формою, затвердженою ЦВК", на підставі яких і будуть вноситися відповідні зміни до списків виборців за місцем голосування.
 
Починаючи з наступного дня після отримання дільничною виборчою комісією попередніх списків виборців (орієнтовно не пізніше 9 жовтня 2012 року) з ними можна буде ознайомитися у приміщенні Генконсульства усім бажаючим як на предмет своєї наявності у списках взагалі, так і на предмет виправлення цілком можливих помилок та неточностей, про виявлення яких треба буде писати окрему заяву і додавати до неї копії відповідних підтверджуючих документів:
 
- закордонний паспорт
- заява і анкета
- одна фотокартка
- копію першої сторінки паспорта
- копію чинного дозволу на проживання (пермесса).

У підсумку цієї роботи до 23 жовтня мають бути сформовані уточнені списки виборців. Після 23 жовтня вже ніяких змін до списків виборців внести не можна буде (хіба що на підставі рішення суду, що в умовах закордону є практично нереальним), окрім суто редакційних на кшталт виправлення орфографічних помилок у написанні ПІБ, адреси, тощо.

Голосувати у день виборів можна буде у приміщенні Генконсульства з 8 ранку до 8 вечора за умови наявності громадянина у списках виборців та пред’явлення ним українського закордонного (загальногромадянського, службового або дипломатичного) паспорта. Внутрішній паспорт громадянина України швидше за все прийматися до уваги не буде, оскільки він не є дійсним для в’їзду і перебування на території Італії.

Також слід зауважити, що голосування за місцем знаходження громадянина України для закордонних виборчих дільниць не передбачено чинним законодавством, тому якщо хтось навіть матиме суперповажну причину, приїхати до нього додому чи в лікарню чи ще деінде із скринькою для голосування ніхто не зможе.
 
Сергій Пода
Консул України в м. Мілан
 
P.S. Адміністрація ІПП в Італії складає щиру подяку п. Консулу за надану інформацію.
Переглядів: 488 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018