Передачі українською мовою виходять у середу з 08:00 до 09:00
Image and video hosting by TinyPic

L'UCRAINA E' AI CONFINI СON L'UNIONE EUROPEA E NON AI CONFINI CON L'EUROPA! 
УКРАЇНА - ЦЕ ЄВРОПА І МЕЖУЄ З ЄС, А НЕ ЗНАХОДИТЬСЯ НА МЕЖІ З ЄВРОПОЮ!


Четвер, 19.04.2018, 15:42

Четвер, 19.04.2018, 15:42

ЄВРОІНТЕГРАЦІЯ
НАВІГАЦІЯ
TICKET online
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
FRIENDS&PARTNERS
СТАТИСТИКА
UniCredit інформує
СОЦІАЛЬНА РЕКЛАМА
ТРУДОВА МІГРАЦІЯ
НАША КНОПКА

АКТУАЛЬНІ ВІДЕО
Вхід

Головна » 2012 » Жовтень » 30 » Вибори 2012 в Італії: українці - це нація байдужих чи несвідомих?!
16:54
Вибори 2012 в Італії: українці - це нація байдужих чи несвідомих?!
 


Малюнок Марії Мелещук

Незважаючи на широкий розгул бандитизму, повного безправ'я та повної незахищеності, відсутності соціальних і правових гарантій в Україні, ми, українці, які в певний період часу були добровільно-примусово змушеними залишити власну Країну, заради не лише своїх родин, але й заради Неї — України, на превеликий жаль кожен раз, коли нам, як громадянам, надається право голосу — ми махаємо рукою і кажемо надзвичайно примітивну фразу, яка не містить в собі жодного сенсу: "А що я один можу зробити?” не задумуючись навіть над тим що саме Я і саме від МОГО голосу залежитиме МОЄ і МОЄЇ КРАЇНИ майбутнє! Вже впродовж 21 року "незалежності” ми стаємо на одні і ті ж граблі самообману і самі нарікаємо на те, що в нас в Україні злочинна влада, що в Україні порядку нема і не буде...а чому так є? А тому, що вже вчора (в день виборів) саме Я махнув рукою і сказав "А що я один можу зробити?” або "від мого голосу нічого не залежить...”

Ця утопія є притаманною несвідомим, а не нащадкам Козаків. І не слід сприймати цей вираз скептично, бо це НАША історія і нею ми повинні пишатись. Погляньмо на свідомість наших європейських дальніх і ближніх сусідів. Погляньмо на Грецію, Францію, Португалію, Іспанію, Італію, Великобританію. Ми, які проживаємо тут в ЄС, щодня бачимо як італійці чи інші нації твердо відстоюють свої інтереси та права. А чим ми, українці, гірші чи обмеженіші від них? Відповідь: СВІДОМІСТЮ! Ми залякані, а тим самим втрачаємо нашу ГІДНІСТЬ! Втрата гідності — рівнозначна смерті!... Залякування — це класичний стиль дії мафії і сильною вона себе почуває доти, - доки існує цей феномен у суспільстві.

28 жовтня 2012 року ми знову мали змогу остаточно змінити цей status quo в нас вдома в Україні. Боротьба з мафією не є простою, але вона є АБСОЛЮТНО НЕОБХІДНОЮ і з України її слід викорінювати. Чинна мафіозна влада, з огляду на перебування за кордоном 7 млн. своїх громадян та на "вибухову” ситуацію в Україні, навмисно на законодавчому рівні запобігла масовому волевиявленню своїх же громадян за кордоном, а громадяни слухняно її підтримали своїм "А що я один можу зробити?” замість того, щоб оскаржувати дане рішення у відповідних судових органах та інших інституціях України та ЄС. І це безперечно є мінусом для українських громадських організацій за кордоном. Окрім цього, вже на стадії обговорення нового закону про вибори народних депутатів взимку цього року, народні депутати попереднього скликання проігнорували пропозиції від громадських організацій з-за кордону, що стосувалися можливостей активніше взяти участь у виборчому процесі України. А що зробили ми? - опустили руки! Тому низька явка на закордонних дільницях була гарантованою. Вчора керівник місії спостерігачів ПА ОБСЄ в Україні пані Вальсбурга Габсбург Дуглас сказала чудові слова: "Відсутність належної реакції з боку судової влади на численні порушення (прав громадян та виборчого процесу) призводить до клімату безкарності. І це кидає тінь на розвиток демократії, яка ще донедавна розвивалася в Україні!”

Що стосується списків виборців за кордоном та їх права брати участь у голосуванні, то вони формувались не за логікою ГРОМАДЯНСТВА, а виключно НА ОСНОВІ консульського обліку та внесення "мотивованих” заяв, що явно обмежує і нігілює конституційні права громадян. АБСУРД, який може бути примінено лише до УКРАЇНЦІВ. Супроти таких дій українці не повстали і ЗНОВУ схилили свої голови як наймити з якими можна робити що хотіти! Тому в цьому році на закордонних дільницях проголосувало лише 20 422 виборці, в той час, як кількість громадян України за кордоном налічують 7 мільйонів!!! Цього року "українські” політики діяли за принципом: відсоток голосів з-за кордону не вплине на результати виборів з огляду на прийнятий і неоскаржений ЗАКОН, то і просування фальсифікацій з-за кордону дало ПР отримати 2 місце після ВО Свобода за кількістю голосів!!! Такі дані беззаперечно є явною фальсифікацією голосів, адже за всі роки парламентських виборів ПР за кордоном ніколи не набирала більше 7-8 % голосів, а цього року аж 23,27% коли за неї ніхто не голосував. "економічні вигнанці” з України, які працюють за кордоном з певністю не голосували за ПР, бо перебувають тут саме завдяки цьому мафіозному клану!

За даними експертів Національного Інституту Статистики Італії, громадян України, які проживають тут є близько 223.782 тис. (липень 2012). На останній легалізації в Італії (вересень-жовтень 2012) про себе заявило ще 13 148 українців! Коли ж перейдемо до питання присутності на виборах, то загальна кількість громадян України, які взяли участь у голосуванні становить ЛИШЕ 1500 ОСІБ.

В Італії вибори проходили на трьох виборчих дільницях, які були традиційно розміщені при дипломатичних представництвах у Римі, Мілані та Неаполі. Інша БІДА полягає в тому що, громадяни України, які НАВІТЬ нелегально перебувають за кордоном, ТЕЖ МОГЛИ взяти участь у голосуванні, але проігнорували цим правом. Підставою для включення в держреєстр виборців були ЛИШЕ вік, та документ що посвідчує особу (закордонний паспорт), але і це не стало заохоченням для тисяч українців для виявлення свого голосу та заради ЗМІНИ політичної СИТУАЦІЇ в Україні. Тому всі ті, які злегковажили виборами і не прийли голосувати, ТЕПЕР нехай НЕ НАРІКАЮТЬ...
 
 
Переглядів: 547 | Додав: Адміністратор
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми не співпрацюємо з українофобними, расистськими, порнографічними, піратськими та іншими аморальними сайтами. Відповідальність за достовірність фактів, цитат та інших відомостей, у тому числі і малюнків до статтей, у розділі новин, несуть автори публікацій, що містять гіперпосилання на джерело. Будь-яке копiювання, публiкацiя, передрук чи наступне поширення iнформацiї, що мiстить посилання на Інформаційне агентство УНІАН, суворо забороняється. При передруку наших матеріалів посилання (для Інтернету - гіперпосилання) на italawguide.at.ua обов’язкове.
Всі права застережено © 2010-2018